Päev merel on parem
kui parim päev kontoris!

Meie erineva iseloomuga klassikalised laeva sobivad ürituste korraldamiseks imelise linnavaatega Tallinna lahel, fantastilises Naissaare varemetemaailmas või väljasõitudeks Keri ja Prangli saartele.

romantiline õhtukruiis 120/200 külalist: Aurik “Katharina” on ehitatud Norras 1964.a. Laeval on kolm salongi mahutavusega vastvalt 30, 40 ja 50 külalist, kaks päikesetekki, seminariruum, baar ja restoran. Restoranistiilis mahutavus kuni 120 istekohta, banketivastuvõttudel kuni 200 külalist. Seminariruum mahutab teatristiilis 80 kohta.
Lisaks privaatsündmustele korraldame regulaarseid õhtukruiise Tallinna lahel koos bufee õhtusöögiga ja Naissaare ekskursioone. Ilmselt parima vaatega restoran Tallinnas!
 
 

kajsamoor 25/40 külalist: Ainus tõeline „eestiaegne“ purjelaev, kahemastiline kahvelkuunar Hoppet on ehitatud Spithami külas Eesti loodetipul 1926, põhjalikult renoveeritud 2011. Sõja elas laev üle tänu sellele, et asus Rootsis. Laeva mahutavus kuni 40 külalist, siseruumides 25 kohta, laevas on kaasaegne veevärk, tualetid ja kambüüs. Sõiduhooaeg mai kuni oktoober. Kapten Pekka pöörab purjetamise kõrval suurt tähelepanu gurmaanlusele ja tema väike, kuid toimekas kambüüs aitab merel tekkivad nälga peletada.
Kasuta võimalust ja purjeta Kihnu Jõnni moodi!
 
 

peoruumid UUS! LAEV ALUSTAB REISIDEGA JUUNIS!
40/70 külalist: Klassikaline mootorjaht “Mojito” on luksusliku varustusega 30-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday
Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, keskmisel avar salong 40-le külalisele ning korrus kõrgemal asub “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab minigolfi turniire teha.
Kujutle ennast stiilse superjahi päikesetekil klaasikest mojitot nautimas!
 

purjetamine tallinna lahel 14/25 külalist: Mootorpurjekas “Lulu” on luksusliku varustusega 20-meetrine ning 2-mastiline kuunar, mille siseruumides on peidus ka mõnus saun! Laeval tunneb ennast mugavalt kuni 25-ne seltskond. Magamiskohti jagub 14-le ning lisaks kliimaseadmele on laev varustatud ka telerite, stereosüsteemide ja kööginurgaga. Avar tekipind on kaetud puiduga ning mõnusaks päikesevõtuks on olemas ka kott-toolid. “LuLu” alumisel tekil asuvad kajutid, vannitoad ja saun. Peatekilt leiab eest avara roolimaja koos suure laua, mõnusate diivanite ja kööginurgaga. Roolimaja kohal asub juhtimissild koos istepinkidega.

 
naissaare laevaühendus12 külalist: Väike tubli 1962.a. Soomes ehitatud mootorpaat Kalk võtab pardale 12 reisijat ja kurseerib Naissaare ja Tallinna vahet. Mootorpaadi kapten, Naissaare paadimees Rauno korraldab huvilistele saarel ekskursioone ja aitab vajadusel toitlustamisega.
 
 
 
 

katamaraan nordea 12/18 külalist: Katamaraan “Nordea” on kindlasti Eesti üks tuntumaid purjekaid ja tema pilte leiab nii mõnestki raamatust. Aastatel 2010-12 tegi purjekas oma kuulsa meeskonnaga tiiru ümber maakera. Meie oludes on tegu ideaalse laevaga, katamaraan ei lähe kreeni ja klaasid püsivad kenasti laual. Samuti saab tuule kaitseks alla lasta kokpitti varjavad seinad. Suurel tekipinnal on mõnus päikest võtta ja purjetamist nautida!