150-200 külalist: Aurik “Katharina” on ehitatud Norras 1964.a. Laeval on kolm salongi mahutavusega vastvalt 30, 40 ja 50 külalist, kaks päikesetekki, seminariruum, baar ja restoran. Restoranistiilis mahutavus kuni 120 külalist, kokteilistiilis vastuvõttudel kuni 200 külalist. Seminariruum mahutab teatristiilis kuni 80 külalist.
“Katharina” on saadaval privaatsündmuste korraldamiseks, samuti korraldame regulaarseid õhtukruiise Tallinna lahel koos bufee õhtusöögiga ja Naissaare ekskursioone, kuhu linnarahvas saab osta pileteid.
Ilmselt parima vaatega restoran Tallinnas!

25-40 külalist: Ainus tõeline „eestiaegne“ purjelaev, kahemastiline kahvelkuunar Hoppet on ehitatud Spithami külas Eesti loodetipul 1926, põhjalikult renoveeritud 2011. Sõja elas laev üle tänu sellele, et asus Rootsis. Laeva mahutavus kuni 40 külalist, laevas on kaasaegne veevärk, tualetid ja kambüüs. Sõiduhooaeg mai kuni oktoober. Kapten Pekka pöörab purjetamise kõrval suurt tähelepanu gurmaanlusele ja tema väike, kuid toimekas kambüüs aitab merel tekkivad nälga peletada.
Kasuta võimalust ja purjeta Kihnu Jõnni moodi!
 
 
 
20-25 külalist: Mootorpurjekas “Lulu” on luksusliku varustusega 20-meetrine ning 2-mastiline kuunar, mille siseruumides on peidus ka mõnus saun! Laeval tunneb ennast mugavalt kuni 25-ne seltskond. Magamiskohti jagub 14-le ning lisaks kliimaseadmele on laev varustatud ka telerite, stereosüsteemide ja kööginurgaga. Avar tekipind on kaetud puiduga ning mõnusaks päikesevõtuks on olemas ka kott-toolid. “LuLu” alumisel tekil asuvad kajutid, vannitoad ja saun. Peatekilt leiab eest avara roolimaja koos suure laua, mõnusate diivanite ja kööginurgaga. Roolimaja kohal asub juhtimissild koos istepinkidega.

 
12 külalist: Väike tubli 1962.a. Soomes ehitatud mootorpaat Kalk võtab pardale 12 reisijat ja kurseerib Naissaare ja Tallinna vahet. Mootorpaadi kapten, Naissaare paadimees Rauno korraldab huvilistele saarel ekskursioone ja aitab vajadusel toitlustamisega.