Naissaarel leidub Eesti oma “Angkor Wat” – maalilised ja müstilised metsa sisse peitunud kindlustuste varemed. Suurepärane vaatamisväärsus siinsamas Tallinna ligidal – ja ometi tundub, et nii kaugel. Naissaar on looduskaunis ja turistidest puutumata saar Tallinna ligidal. Aurik “Katharina” väljub saarele Lennusadamast ja põikab läbi Vahemadala majaka juurest.
Laevapilet sisaldab saare külastustasu ja tasuta matkaradade juhendmaterjali.
Saare peamised vaatamisväärsused on kitsarööpmeline raudtee, Taani kuninga aed, Nõukogude Mereväe miiniladu, erinevad merekindlused, rannarootsi kirik ja surnuaed.
Matkarajad on erineva raskusastmega, jalgrattaga sõites tuleb arvestada kohati pehme liivaga.
Naissaare kruiisipakett sisaldab laevareisi edasi-tagasi, saare külastustasu, saare kaarti ja trükitud teejuhti, giidiga ja sõjaväeautoga ekskursiooni (kestvus 2 tundi) ning bufee lõunasööki.
Saarel viibimise aeg on 4 tundi, laev väljub saarelt kell 15, tagasi Tallinnas ollakse kell 16.15 (Märkus! Võib esineda erisusi sõidugraafikus. Jälgi broneerimiskalendrit)

Kruiisigraafik Piletid
Täiskasvanu
Laps 5-17a / Laps 1-4a (*
• 10.00-16.15 Naissaare kruiisipakett koos ekskursiooni ja lõunaeinega
(hind sisaldab saare külastustasu)
€49/€24/€3
• Naissaare liinireis, edasi-tagasi
(hind sisaldab saare külastustasu)
€30/€19/€0


(* Iga täiskasvanuga saab kaasas olla max 4 alaealist. Lastegruppide puhul kehtib eraldi hinnakiri. Vastutavatele saatjatele soodustused.
Gruppidele küsi pakkumist info@sunlines.eu või tel. 50 32 321

Väljumised:
Lennusadam, kai nr. A3
Eelregistreerimine tungivalt soovitatav
Kaardimakse võimalus.
 
Naissaare majutusvõimaluste kohta vaata siin …