Ilmselt parima vaatega restoran ja ürituste korraldamise ruumid Tallinnas.
Meie erineva iseloomuga laevad on suurepärane koht ürituste korraldamiseks, mis jäävad külalistele positiivselt meelde, loovad vahetut emotsiooni ja pakuvad eredaid hetki.
Iga päev merel on 100x parem kui parim päev maa peal!

parima vaatega restoran 150-200 külalist: Aurik “Katharina” on ehitatud Norras 1964.a. Laeval on kolm salongi mahutavusega vastvalt 30, 40 ja 50 külalist, kaks päikesetekki, seminariruum, baar ja restoran. Restoranistiilis mahutavus kuni 120 külalist, banketivastuvõttudel kuni 200 külalist. Seminariruum mahutab teatristiilis kuni 80 külalist.
“Katharina” on saadaval privaatsündmuste korraldamiseks, samuti korraldame regulaarseid õhtukruiise Tallinna lahel koos bufee õhtusöögiga ja Naissaare ekskursioone, kuhu linnarahvas saab osta pileteid.
Ilmselt parima vaatega restoran Tallinnas!

kajsamoor 25-40 külalist: Ainus tõeline „eestiaegne“ purjelaev, kahemastiline kahvelkuunar Hoppet on ehitatud Spithami külas Eesti loodetipul 1926, põhjalikult renoveeritud 2011. Sõja elas laev üle tänu sellele, et asus Rootsis. Laeva mahutavus kuni 40 külalist, laevas on kaasaegne veevärk, tualetid ja kambüüs. Sõiduhooaeg mai kuni oktoober. Kapten Pekka pöörab purjetamise kõrval suurt tähelepanu gurmaanlusele ja tema väike, kuid toimekas kambüüs aitab merel tekkivad nälga peletada.
Kasuta võimalust ja purjeta Kihnu Jõnni moodi!
 
 

peoruumid UUS! SAABUS EESTISSE 6.märtsil!
40-70 külalist: Klassikaline superjaht “Mojito” on luksusliku varustusega 30-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday
Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, keskmisel avar salong koos köögi ja kaptenisillaga ning korrus kõrgemal asub “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab minigolfi turniire teha. Meie oludes on kindlasti suureks plussiks ka see, et ka välitekile saab peale tõmmata katuse ning kilest seinad.
Kujutle ennast stiilse superjahi päikesetekil klaasikest mojitot nautimas!