Päev merel on parem
kui parim päev kontoris!

Ilmselt parima vaatega restoran ja ürituste korraldamise ruumid Tallinnas.
3 täiesti ainulaadset klassikalist laeva sobivad ürituste korraldamiseks imelise linnavaatega Tallinna lahel, fantastilises Naissaare varemetemaailmas või väljasõitudeks Keri ja Prangli saartele.

parima vaatega restoran 120/200 külalist: Aurik “Katharina” on ehitatud Norras 1964.a. Laeval on kolm salongi mahutavusega vastvalt 30, 40 ja 50 külalist, kaks päikesetekki, seminariruum, baar ja restoran. Restoranistiilis mahutavus kuni 120 istekohta, banketivastuvõttudel kuni 200 külalist. Seminariruum mahutab teatristiilis 80 kohta.
Lisaks privaatsündmustele korraldame regulaarseid õhtukruiise Tallinna lahel koos bufee õhtusöögiga ja Naissaare ekskursioone. Ilmselt parima vaatega restoran Tallinnas!

Kajsamoor on Eestist lahkunud, selle asemel saab nautida merereisi ajaloolise purjelaevaga Hoppet 25/40 külalist: Ainus tõeline „eestiaegne“ purjelaev, kahemastiline kahvelkuunar Hoppet on ehitatud Spithami külas Eesti loodetipul 1926, põhjalikult renoveeritud 2011. Sõja elas laev üle tänu sellele, et asus Rootsis. Laeva mahutavus kuni 40 külalist, siseruumides 25 kohta, laevas on kaasaegne veevärk, tualetid ja kambüüs. Sõiduhooaeg mai kuni oktoober. Kapten Pekka pöörab purjetamise kõrval suurt tähelepanu gurmaanlusele ja tema väike, kuid toimekas kambüüs aitab merel tekkivad nälga peletada.
Kasuta võimalust ja purjeta Kihnu Jõnni moodi!
 
 

peoruumid UUS! LAEV ALUSTAB REISIDEGA JUUNIS!
40/70 külalist: Klassikaline mootorjaht “Mojito” on luksusliku varustusega 30-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday
Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, keskmisel avar salong 40-le külalisele ning korrus kõrgemal asub “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab minigolfi turniire teha.
Kujutle ennast stiilse superjahi päikesetekil klaasikest mojitot nautimas!