Imeline päev Naissaarel
avastusrõõm, fantastilised vaated


naissaare tuletorn

Naissaar on põnev vaheldus otse Tallinna kesklinnast astuda hoopis teistsugusesse maailma puutumata looduse ja sajanditepikkuse seisma jäänud ajalooga. Erinevad valitsejad on siia ehitanud kindlustusi ning täna asub Naissaarel eesti väike “angkor wat” maaliliste ja tohutult massiivsete taimestikku kasvanud kindlusvaremetega. Naissaare majaka tipust avanevad lummavad vaated.
 
Piletid ja saadavus →  
peeter suure merekindlus Peeter Suure Merekindluse varemed on fotograafi ja ajaloohuvilise unistus. Ürgloodus on teinud vanadest kahuripatareidest unikaalsed vaatamisväärsused. Vajad natuke matkamist ja orienteerumisoskust ning tasuks on unustamatu elamus.
 
 
Naissaare rand Saarel on kaunid puutamata rannad ja puhas liiv. Randades on RMK piknikumajakesed koos grilliplatsiga. Ilusad liivarannad asuvad saare kaguosas, sadamast mugava 15min jalgsimatka kaugusel, laste ja piknikukorviga on see paras jalutuskäik.
 
 
Naissaare rong Naissaare rong sõidab sadama ja Männiku küla vahel. Sõidu kestus 30min. Lahtine vagun mahutab kuni 40 reisijat. Naissaare kitsarööpmeline raudtee ehitamist alustati 1912. Aastaks 1918 oli seal rööpaid maha pandud 37km. Tegemist on Läänemere piirkonnas täiesti ainulaadse toimiva raudteega saare peal.
 
 

suvepäevad Väljasõidud saartele, suvepäevade korraldamine
Tallinna lähedal on imelised väikesaared Naissaar, Aegna, Prangli. Suvepäevade korraldamine saarel loob Suure Seikluse atmosfääri, millest osalejad pajatavad suurepäraseid mälestusi veel aastate järel. Sündmus algab juba Tallinnas laevale asudes, reis liidab meeskonna ja hoiab seltskonna koos. Saaremiljöö on sobiv sündmuskorraldus, siin saab korraldada põnevaid ja erilisi aktiviteete, liikuda looduses ja pidada segamatult pidu.
 
 

Sündmuskorraldus laevadel


ürituste korraldamine merel UUS! 200 külalist: m/s “Venus SL on uus täiendus Sunlines laevastikus. Ruumikas 3 tekiga laev, suurte salongidega. Avarad salongid annavad väga hea võimaluse erinevate pidustuste korraldamiseks – pulmad, juubelid, vastuvõtud, tantsuõhtud. Laev mahutab 200 külalist banketivastuvõttudel, teatristiilis seminari saab korraldada 90 inimesele.
Vaata “Venus SL” pildigaleriid siin…
 
 
romantiline õhtukruiis Tallinna lahel vana aurikuga Katharina 120/200 külalist: Aurik “Katharina” on romantiline klassikaline kruiser, ehitatud Norras 1964.a. Laeval on kolm salongi mahutavusega vastvalt 30, 40 ja 50 külalist, kaks päikesetekki, seminariruum, baar ja restoran. Restoranistiilis mahutavus kuni 120 istekohta, banketivastuvõttudel kuni 200 külalist. Seminariruum mahutab teatristiilis 80 kohta.
Lisaks privaatsündmustele korraldame regulaarseid õhtukruiise Tallinna lahel koos bufee õhtusöögiga ja Naissaare ekskursioone. Ilmselt parima vaatega restoran Tallinnas!
Vaata “Katharina” pildigaleriid siin…
 
 

peoruumid 40/70 külalist: Klassikaline mootorjaht “Mojito” on luksusliku varustusega 30-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday.
Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, peatekil avar salong 40-le külalisele ning korrus kõrgemal asub “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab minigolfi turniire teha. Ideaalne sündmuskorraldus.
Kujutle ennast stiilse superjahi päikesetekil klaasikest mojitot nautimas!
Vaata “Mojito” pildigaleriid siin…

 

purjetamine tallinna lahel 14/25 külalist: Mootorpurjekas “Lulu” on 20-meetrine laev, mille siseruumides on peidus ka mõnus saun! Päevareisidel on kohti kuni 25-le, magamiskohti jagub 14-le ning lisaks kliimaseadmele on laev varustatud ka teleri, stereosüsteemi ja kööginurgaga. Avar tekipind on kaetud puiduga ning mõnusaks päikesevõtuks on olemas ka kott-toolid. “LuLu” alumisel tekil asuvad kajutid, vannitoad ja saun. Peatekilt leiab eest avara roolimaja koos suure laua, mõnusate diivanite ja kööginurgaga. Roolimaja kohal asub juhtimissild koos istepinkidega.
Vaata “Lulu” pildigaleriid siin…

 
 
 

katamaraan nordea 12/18 külalist: Katamaraan “Nordea” on kindlasti Eesti üks tuntumaid purjekaid ja tema pilte leiab nii mõnestki raamatust. Aastatel 2010-12 tegi purjekas oma kuulsa meeskonnaga tiiru ümber maakera. Meie oludes on tegu ideaalse laevaga, katamaraan ei lähe kreeni ja klaasid püsivad kenasti laual. Samuti saab tuule kaitseks alla lasta kokpitti varjavad seinad. Suurel tekipinnal on mõnus päikest võtta ja purjetamist nautida! Katamaraan “Nordea” sobib sündmuskorralduseks väiksematele seltskondadele kuni 18 külalist.

Avasta Naissaar!


Piletid ja saadavus →

Vaata sündmuskorralduse kohta lisaks:

• Suvepäevad Naissaarel …
• Pulmade korraldamine …
• Aegna saar …
• Sõidugraafik Tallinn-Naissaar …
• Naissaare laevaliiklus …
• Naissaare reisid …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Naissaare klassiekskursioonid ja koolireisid …
• Merematus …

Väljumised Tallinnas (kaardilink):
Lennusadam, kai nr. A3

REISIDE BRONEERIMISE ÜLDTINGIMUSED