Digigiidiga matk Naissaarel: Unustatud ajaloo jälgedes.
Naissare kruiisipiletite hinnad alates €5.-/suund

Digigiidiga individuaaltuur NaissaarelPiletid ja saadavus →

Digigiidiga individuaaltuur Naissaarel: Unustatud ajaloo jälgedes.
Digigiidi pilootversioon praegu saadaval ainult eesti k.

Soovid saada osa ühe põneva minevikuga saare loost, kuid eelistad teha seda vaid valitud seltskonnaga ja distantsi hoides? Otsid looduskaunist oaasi, mis asuks pealinna lähedal? Täiesti uus, pilootprojektina valminud Digigiidiga individuaaltuur Naissaarel on just Sulle!
Individuaaltuuri viib läbi digigiid Sinu nutitelefonis, kellega koos õpid seda põnevat saart paremini tundma. Külastajatel on valida 4 erineva raskusastmega matkaraja vahel, seega saab iga seltskond valida endale sobiva väljakutse!
Sobib matkamiseks jalgsi või jalgrattaga.
Koos lähedastega veedad unustamatu päeva taasavastades ajalugu, mis pidi igaveseks ununema, nautides vahepaladena kauni eluslooduse ja hingematvate vaadete sümbioosi.

Väljumised Tallinnast:

Lennusadam, Sunlines kai nr. A3 (kaardilink)

Naissaar on olnud tähtis meresõidupunkt juba 13. sajandist. Erinevad valitsejad on siia ehitanud kindlustusi ning täna asub Naissaarel eesti väike “angkor wat” maaliliste ja tohutult massiivsete taimestikku kasvanud kindlusvaremetega. Naissaare majaka tipust avanevad lummavad vaated. Varemetepiirkond asub sadamast 7 km kaugusel ja sinna sõidame sõjaväe maastikuveokiga.

reis Naissaarele Laevareis Naissaarele kestab ainult 60 min.
Suveperioodil väljuvad reisid igapäevaselt Tallinna Lennusadamast.

Naissaare huviväärsused

Saarega tutvumiseks saab valida erinevad reisipaketid. Ühepäevased kruiisipketid viivad vaatama Naissaare peamisi huviobjekte, valida saab kahe ekskursioonipaketi vahel. Kuid Naissaar väärib põhjalikumat uurimist. Soovitame kaasa võtta jalgratas ja jääda Naissaarele ööbima, siis jõuate rahulikult põnevad kohad üle vaadata ja kaunil liivarannal mõnusalt puhata.

Naissaar oli Tallinna mereväravate valvur ja hilisem populaarne väljasõidukoht. Siin elasid uhked rootsi päritolu saarlased, kes teenisid elatist lootsidena ja hülgeküttidena ning pakkusid pelgupaika mereröövlitele. Peale II maailmasõda muudeti saar kinniseks Nõukogude mereväebaasiks.
Saarel leidub ainulaadseid mälestisi sõjaväe perioodist ja ennesõjaaegsest saareelust.

Vaata Naissaare kohta lisaks:

• Sõidugraafik Tallinn-Naissaar …
• Naissaare laevaliiklus …

Digigiidiga individuaaltuur Naissaarel – naudime puhkust ja hoiame distantsi!