mereteemalised sisustuskaubad

Mereteemalised kingitused ja sisustuskaubad

Tootekataloogid

SeaClub       Batela       ForestiSuardi       Michelsen


Mereteemalised kingitused, kaunistused, suveniirid, dekoratsioonid ja sisustuskaubad kodu, rannasuvila ja paadi kaunistamiseks või ehitamiseks.

Meie laos leidub Eesti suurim valik mahagonist ja messingist käsitöötooteid, veekindlaid laevalampe, illuminaatoreid, päästerõngaid, merelise temaatikaga ehteid, mereraamatuid.
Samuti oleme aegade jooksul lammutusele läinud laevade pealt kogunud merenduslikku vanakraami ja antiiki.

Hamburgis asuv pikkade traditsioonidega käsitöökommide tootja L.W.C.Michelsen pakub väga põneva väljanägemisega ja väga maitsvaid mereteemalisi komme.

Merenodi ladu asub aadressil Kopli 25, Tallinn. Kuna meie põhitegevuseks on meresõit, siis on ladu avatud ainult ettetellimisel. Palun helistage tel. 5032321

Merenodi

Populaarsemad tooted teemade kaupa dekoratsioonide otsimisel:

• Roolirattad
• Liivakellad
• Laevakellad
• Kalavõrgud, köied
• Päästerõngad
• Laevamudelid, paadimudelid

VEEBIPOOD WWW.MERENODI.EE  

Mereteemaline sisekujundus

“Kas tunned maad, mis Peipsi rannalt käib Läänemere kaldale”…me oleme uhked oma väikese mereäärse riigi üle! Miks mitte siis kujundada oma kodu suvel merehõnguliseks. Märksõnad mereteemalise sisekujunduse puhul on soe, lõõgastav ja puhkus. Kasutatakse tihi mereäärsetes kodudes või suvilates. Peamised värvikominatsioonid moodustavad valge, liivatoon ja kõige tähtsamat rolli mängib sinine. Materjalidest kindlasti täispuit jõuline ja rustikaalne puit (toolid, lauad), mis on kombineeritud šhiki linasest kangaga diivaniga. Palju on dekoratiivseid elemente: merekivid, džuudist köied, aerud, purjekate mudelid, merekaardid jne. Mereteemaline sisekujundus on see üks lihtsamaid ja odavamaid sisustusstiile, kui olla leidlik ja ei karda meisterdamist. Väga palju leiab kodu kaunistamiseks mere ääres jalutades või vanavara kauplusest.
Mereteemalise toa saab luua ka sobivate mereteemalised detailidega, mis üksteist täiustavad (laevamudelid, puidust ankrud, aerud jne). Mõtteid ja ideesid merega seonduvast on palju. Tuleb vaid leida enda jaoks lemmik viis selle teostamiseks. Mõistagi on omal kohal ka kõik mereteemaline nagu võrgud, ankrud, valged laternad, kalamotiividega aksessuaarid – ära ainult liiale mine, sest kodukujunduses, nagu ka mujal, kehtib vana hea tõde, et vähem on rohkem. Ahoi!

Vaata meresõitude kohta kohta lisaks:

Sõidugraafik Tallinn-Naissaar …
Õhtukruiisid Tallinna lahel …