Jahi rent ürituste korraldamiseks

Meie erineva iseloomuga laevad ja jahid sobivad ürituste korraldamiseks imelise linnavaatega Tallinna lahel, fantastilises Naissaare varemetemaailmas või väljasõitudeks Aegna, Keri ja Prangli saartele.

ürituste korraldamine merel 200 külalist: Peolaev m/s “Venus SL, Eesti suurim jahtlaev. Ruumikas 3 tekiga laev, kaks baari esimesel ja teisel tekil, suur peosaal, kolmandal tekil skylounge. Avarad salongid annavad väga hea võimaluse erinevate pidude korraldamiseks – pulmad, juubelid, vastuvõtud, tantsuõhtud. Laev mahutab 200 külalist pidudel ja vastuvõttudel.
Vaata “Venus SL” pildigaleriid siin…
 
 

pidu Moijtol 40/70 külalist: Klassikaline mootorjaht “Mojito” on luksusliku varustusega 30-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday
Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, peatekil avar salong 40-le külalisele ning korrus kõrgemal asub “sundeck” mahutab 70 peokülalist.
Kujutle ennast stiilse superjahi päikesetekil klaasikest mojitot nautimas!
Vaata “Mojito” pildigaleriid siin…

 

purjetamine tallinna lahel 14/25 külalist: Mootorpurjekas “Lulu” on 20-meetrine laev, mille siseruumides on peidus ka mõnus saun! Päevareisidel on kohti kuni 25-le, magamiskohti jagub 14-le ning lisaks kliimaseadmele on laev varustatud ka teleri, stereosüsteemi ja kööginurgaga. Avar tekipind on kaetud puiduga ning mõnusaks päikesevõtuks on olemas ka kott-toolid. “LuLu” alumisel tekil asuvad kajutid, vannitoad ja saun. Peatekilt leiab eest avara roolimaja koos suure laua, mõnusate diivanite ja kööginurgaga. Roolimaja kohal asub juhtimissild koos istepinkidega.
Vaata “Lulu” pildigaleriid siin…

 
 

katamaraan nordea 12/18 külalist: Katamaraan “Nordea” on kindlasti Eesti üks tuntumaid purjekaid ja tema pilte leiab nii mõnestki raamatust. Aastatel 2010-12 tegi purjekas oma kuulsa meeskonnaga tiiru ümber maakera. Meie oludes on tegu ideaalse laevaga, katamaraan ei lähe kreeni ja klaasid püsivad kenasti laual. Samuti saab tuule kaitseks alla lasta kokpitti varjavad seinad. Suurel tekipinnal on mõnus päikest võtta ja purjetamist nautida! Katamaraan “Nordea” sobib sündmuskorralduseks väiksematele seltskondadele kuni 18 külalist.

Jahtide ja laevade rent

 

Vaata lisaks:

• Tallinna saared …
• Ürituskorraldus …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Suvepäevad Naissaarel …

Jahtide rent – Merel on mõnus!

Vaata ürituskorraldus kohta lisaks:

• Juubelite ja sünnipäevade korraldamine …
• Pulmade korraldamine …
• Jõulupeod …
• Suvepäevad Naissaarel …
• Aegna saar …