Ürituse korraldamine laeval on turvaline.

Paljud inimesed ootavad jõulupidu. Võta oma meeskond kokku ja astu jõululaeva “Katharina” pardale. Laev on eriline peoruum, mis viib Sind meeleolukale elamusreisile. Siinjuures pane tähele: Laev on transpordivahend. Peo korraldaja määrab ise oma seltskonnale reeglid. Korralda pidu vastutustundlikult. Jõulukruiiside mahutavus kuni 80 külalist.

jõulupeod jõulukruiis

Jõulukruiis kontserdi ja õhtusöögiga

Päring ürituse korraldamise kohta saatke palun e-kirjaga info@sunlines.eu

 
Henri Aruküla jõulupeo artist Jõulupidu laeval on eksklusiivne ja värskendav elamus. Jõulukruiisi meeleolu loovad säravad artistid ja tantsupõrand on juba ootel. Laevareis viib Sinu seltskonna rõõmsale peoreisile koos meeleolukate artistide ja muusikalise eeskavaga, mis taaselustab päikeselised suvepäevad ja lustaka rannameeleolu. See ei ole lihtsalt peoruum – reis läbi sametmusta talveöö imeliste vaadatega Tallinna lumistele tornikiivritele.
 

Jõulubufee menüü

Jõulubufee menüü
KÜLM LAUD
Amuse bouche maalt ja merelt. Rikkalik salativalik värskest aiarohelisest rammusa klassikani. Rannarahva värviline kalavalik.

SOE LAUD
• Vormsi jõuluvürtsine verivorst peekoni, pohla- ja vaarikamoosiga
• Kadakane Sõruotsa seapraad smooritud tumedas õlles
• Gratineeritud ahjulõhe mango ja kaneeliga

MAGUS
• Meretriibuline kamamaius toormoosi ja porgandikoogiga
• Valik ahjukooke, Nostalgiline jõuluklassika piparkoogid ja mandariinid
• Peakoka üllatusmaius

• Kohv/teev/vesi/mahl

• Laeva baaris saadaval erinevad peenemad joogid ja kokteilid
• Valikuline joogibufee võimalus

Aurikul “Katharina” on kolm õdusat salongi, baar ja tantsupõrand. Restoranistiilis võtame jõulukruiisidel pardale kuni 80 külalist, banketivastuvõttudel on laeva mahutavus kuni 120 külalist.
Vaata laeva ruumidest pilte siin: pildigalerii

Jõulupeod Tallinna lahel kulgevad mööda rannajoont lummavate vaadetega Vanalinna tornidele ja linnapanoraamile marsruudil Lennusadam, Patarei vangla, Kalarand, Linnahall, Vanasadam, Pirita, Katariina kai, Paljassaar, Hundipea, Miinisadam, Noblessner, Lennusadam.

COVID-19 hoolime tervisest ja oleme vastutustundlikud

Laevameeskond on 100% vaktsineeritud ning järgime elementaarseid tervishoiunõudeid. Palume ka meie külalistelt vastutustundlikku suhtumist.
Aitäh mõistva suhtumise eest ja soovime toredat elamust!

Väljumised Tallinnas (kaardilink)
Lennusadam, kai nr. A3

Sunlines – Jõulupeod elamusega