jõulupidu Luba endale üks väga eriline Jõulupidu lummavate vaadetega öistele Tallinna tornikiivritele!

Korralda jõulupidu laeval – mahutavus talvisel ajal kuni 120/150 külalist.
Laeval on kolm salongi mahutavusega 30, 40 ja 50 külalist, baar, restoran ja tantsupõrand. Restoranistiilis mahutavus kuni 120 külalist, banketivastuvõttudel kuni 150 külalist.

jõulupeo kohtSuurematele gruppidele (40-120 külalist) aitame koostada soovide kohase jõuluprogrammi – kas pidulik õhtusöögiatmosfäär imeliselt kauni merevaatega või lustakas õhtu tantsu, muusika ja hea meelelahutusega!

Väiksematele seltskondadele ja peredele pakume piletitega jõulukruiise graafikujärgsetele väljumistele. Lisaks rikkalikule jõuluõhtusöögile on laeval alati toredad esinejad.

Helista juba täna ja küsi pakkumist tel. 50 32 321, e-mail info@sunlines.eu

jõulupraad Jõululaeva peakokk Jaanus Kristal (külalisena Inglismaalt) on selleks hooajaks meie auriku jaoks saanud inspiratsiooni kadakamarjadest ja rannarahva maitsetest. See on midagi erilist just Sinule!

jõulupidu tallinnasNing ära unusta laevameestelt küsida rohe-valge signaallipu kohta ja kuidas see on seotud selle aasta jõuludega. Kapten räägib meremeeste traditsioonide kohta loo (see lugu on üks paljudest…)

jõulukingitused

Osta jõulukingid Merenodi.ee veebipoest

merenodi kingitusedVaata mereteemalisi jõulukinke meie mereteemalisest veebipoest www.merenodi.ee >>>

KASULIKKE NÕUANDEID

Jõulupidu on mõistlik investeering vaid siis, kui kõik on hoolega läbi mõeldud.

Alusta peo korraldamist inimestele mõtlemisest. Millises vanuses ja mis soost on töötajad, mis keeles suheldakse? Kas nad eelistavad aktiivsemat või rahulikumat tegevust? Kas nad töötavad sise- või välistingimustes? Välitöödel olevad inimesed eelistavad sageli metsas matkamise asemel midagi mugavat ja sooja, samas kui nn kontorirotid võivad tunda rõõmu ühise väliseikluse üle. Osa naisi võib olla õnnelik võimaluse üle kanda pidulikku kleiti, teistes tekitab see frustratsiooni, kuna nõuab ootamatut osturetke või kulutust. Jõulupeo teema ei peaks tulema kõikidele täieliku üllatusena – rääkige inimestega oma ideedest.

Mida on meeskonnas praegu kõige enam vaja? Kas tasub hoida kinni traditsioonidest ja korraldada jõulupidu nagu eelnevatel aastatel või tuleks teha midagi uut ja üllatavat, minna meeskonnaga merele? Raputada meeskond tardumusest lahti, mõelda adrenaliini tekitavatele tegevustele ja arendada meeskonnatööd? Kas viimasel ajal on tulnud palju uusi töötajaid, kel on raskusi organisatsiooni sulandumisega? Kas firmas on olnud rasked ajad ja töötajad tahavad lihtsalt ilma liigse programmita auru välja lasta? Kas pidu peab sobima ka peredele/lastele? Kui eesmärk on paigas, saab hakata mõtlema ideedele. Kui idee on valitud, siis tuleb üle vaadata eelarve, sõltuvad ju valikud ka sellest. Samas võiks eelarvet vaadata alles siis, kui vajadused on kaardistatud.

Mõtteid eelarve kokkuhoiuks

Unusta kingitused, kuid paku meeldejäävat elamust!
Rõhu eelkõige tegevusele ja paku lihtsat, kuid kvaliteetset sööki. Alkoholi võid pakkuda ka raha eest.
Kui korraldad jõulupeo töötajatele koos kaaslastega, võid kaaslaste eest küsida sümboolset osavõtutasu.