Naissaare laevad

Sunlines laevad Venus ja Katharina
Sunlines laevad Venus ja Katharina FOTO: Eero Vabamägi
Vaata sõidugraafikut ja osta pilet  

Naissaare laevad

Sunlines´i laevad vastavad reisijateveo nõuetele, on tagatud nõuetekohane ohutus ning kaetud rahvusvahelise reisijateveo kindlustusega

Naissaare liinilaev UUS! 200 reisijat: m/s “Venus SL Ruumikas 3 tekiga laev, suurte salongidega. Sõit saartele on kiire ja mugav. Laeval on kohvik. Saartele saab kaasa võtta jalgrattaid.
Avarad salongid annavad väga hea võimaluse saare reisi kasutada erinevate pidustuste korraldamiseks – pulmad, juubelid, seminarid või konverentsid, firma suvepäevad. Laev mahutab 200 külalist banketivastuvõttudel, teatristiilis seminari saab korraldada 90 inimesele. Reiside sihtkohad: Naissaar, Aegna, Prangli
Vaata “Venus SL” pildigaleriid siin…
 
 

Naissaare laev 200 reisijat: Klassikaline kruiser “Katharina” Laeval on kolm salongi, kaks päikesetekki, seminariruum, baar ja restoran. Soovi korral saab toitlustuse ette tellida (hommiku- või lõunasöök). Merereisi kestus Naissaarele 1 tund, reisi ajal on kaptenisild avatud külastusteks ning võimalus koos kapteniga rooliratta juures pilti teha. Ilusad vaated teel Naissaarele: Katariina kai, Paljassaar, Vahemadala majakas. Lisaks liinireisidele saab laeva tellida privaatürituste korraldamiseks.
Vaata “Katharina” pildigaleriid siin…
 
 
 

naissaare laevaühendus meretakso12 reisijat: Väike tubli meretakso Gundel võtab pardale 12 reisijat ja kurseerib Naissaare, Aegna ja Tallinna vahet. Sõidu aeg 1t30min. Paadi saab tellida vastavalt vajadusele. Võimalik vedada vähesel määral kaupa.
 
 
 
 
 

Naissaare laevaliiklus Tallinn – Naissaar ja Naissaar – Tallinn

Tallinna ja Naissaare vahel toimub regulaarne laevaühendus mai-september

Väljumised Tallinnast:
Lennusadam, Sunlines kai nr. A3 (kaardilink)


Transport Naissaarele Tallinn – Naissaar

Sõit Tallinnast Naissaarele kestab ca 60 minutit. Naissaare laevaühendust teenindavad erinevad laevad mahutavusega kuni 200 inimest. Laevale saab kaasa võtta jalgrattad. Autode ülevedu ei toimu.

Kohalik transport Naissaarel

Gruppide transport Naissaarel on korraldatud sõjaväeautoga. Lisaks on võimalik rentida jalgrattaid. Kui soovid Naissaart avastada oma jalgrattaga, võta jalgratas kaasa.
Sadama ja Männiku küla vahel on võimalik sõita rongiga.

Naissaare laevad ja liinipiletid

Vaata sõidugraafikut ja osta pilet

 
Tähelepanu! Täiskasvanud vastutavad kaasasolevate alaealiste eest (<17.a.) Lastegruppide puhul kehtib eraldi hinnakiri ja tingimused. Vastutavatele saatjatele soodustused. Gruppidele ja privaatsündmuse korraldamiseks küsi pakkumist info@sunlines.eu või tel. 50 32 321

Vaata Naissaare kohta lisaks:

• Naissaare reisid …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Suvepäevad Naissaarel …
• Naissaare klassiekskursioonid ja koolireisid …

Naissaare reisid

Naissaar – nii lähedal ja samas nii kauge

Naissaare varemetemaailm

taimestikku kasvanud kindlusevaremed Naissaarel Naissaarel leidub Eesti oma “angkor wat” – maalilised ja müstilised metsa sisse peitunud kindlustuste varemed ja saladuslikud kindlusekäigud. Naissaar on looduskaunis ja turistidest puutumata saar Tallinna külje all. Eesti põhjaranniku üks põnevamaid saari võlub külastajaid puhaste liivarandade, matkaradade, põneva ajaloo ja suvise kultuurifestivaliga.
 
 

Sinu sõbralik laevaliin väikesaartele!

REISIDE BRONEERIMISE ÜLDTINGIMUSED