Naissaar väärib põhjalikumat uurimist. Soovitame jääda Naissaarele ööbima, siis jõuate rahulikult põnevad kohad üle vaadata ja kaunil liivarannal mõnusalt puhata. Naissaare majutus asutused asuvad saare lõunaosas.

NAISSAARE KÜLALISTEMAJA

Naissaare külalistemaja Naissaare Külalistemaja paikneb Naissaare lõunaosas 300 meetri kaugusel merest. Külalistemaja esimesel korrusel on suur saal koosolekute ja pidulike sündmuste korraldamiseks ning väike nõupidamisruum kümnele inimesele. Naissaare Külalistemaja teisel korrusel on toad ja puuküttega saun. Majutuskohti kokku 120. Naissaare Külalistemaja sisehoovis on väliterrass 150-le inimesele. Külalistemaja perenaine Eda pakub head kodust toitu. Peremees Karl korraldab ekskursioone ja sõjaväeautodega safareid Peeter Suure merekindluse, miiniladude ja tuletorni juurde.
Kontakt: veebileht Naissaare külalistemaja , tel: 514 2767.

NAISSAARE TURISMI- JA PUHKEKESKUS

naissaare puhkekeskus Naissaare turismi- ja puhkekeskus asub looduskaunis kohas mere ääres. Naissaare turismi- ja puhkekeskusest on imekauni liivarannani vaid 50 meetrit ja Naissaare jahisadamani 100 meetrit.
Naissaare turismi- ja puhkekeskus pakub majutust ja ruumide renti konverentside, sünnipäevade, firmaürituste, suvepäevade, seminaride jms pidamiseks.
Naissaare turismi- ja puhkekeskuses on majutuskohti kokku 62. Majutust pakume peremajas, kämpingutes, saunamajas, 8-kohalises toas ja 10-kohalises toas. 8- ja 10-kohalised toad asuvad peamaja III korrusel.
Kõik Naissaare turismi- ja puhkekeskuse majad, toad ja kämpingud on varustatud elektriga 24 h ööpäevas.
Kontakt: veebileht Naissaare turismi- ja puhkekeskus, tel: 5660 9444
Ööbimine Naissaarel on mitmekülgselt korraldatud, omale sobiva majutuse leiavad kõik: Naissaare sadama lähedal on telkimisala, ööbida on võimalik ka kämpingus ja mugavustega puhkemajades.

Väljumised Tallinnast:

Lennusadam, Sunlines kai nr. A3 (kaardilink)

Vaata Naissaare kohta lisaks:

• Sõidugraafik Tallinn-Naissaar …
• Naissaare laevaliiklus …
• Naissaare reisid …
• Naissaare raudtee …
• Suvepäevad Naissaarel …
• Naissaare klassiekskursioonid ja koolireisid …