Vaata graafikut ja osta pilet  

Naissaare laevaliiklus ja liinipiletid
Tallinn – Naissaar ja Naissaar – Tallinn

Tallinna ja Naissaare vahel on regulaarne laevaühendus mai-september. Päringud privaatürituste ja grupireiside saadavuse kohta saatke palun e-kirjaga info@sunlines.eu

Transport Naissaarele Tallinn – Naissaar

Sõit Tallinnast Naissaarele kestab ca 60 minutit. Naissaare laevaühendust teenindavad erinevad laevad mahutavusega 12 – 200 inimest. Laevale saab kaasa võtta jalgratta või mootorratta. Autode ülevedu ei toimu.
Naissaare laevade kohta vaata lähemalt siin …

Kohalik transport Naissaarel

Gruppide transport Naissaarel on korraldatud sõjaväeautoga. Lisaks on võimalik rentida jalgrattaid. Kui soovid Naissaart avastada oma jalgrattaga, võta jalgratas kaasa.

Väljumised Tallinnast:

Lennusadam, Sunlines kai nr. A3 (kaardilink)

Naissaare laevad

Naissaare laev 200 reisijat: Aurik “Katharina” | Sunlines Laeval on kolm salongi, kaks päikesetekki, seminariruum, baar ja restoran. Soovi korral saab toitlustuse ette tellida (hommiku- või lõunasöök). Merereisi kestus Naissaarele 1 tund, reisi ajal on kaptenisild avatud külastusteks ning võimalus koos kapteniga rooliratta juures pilti teha. Ilusad vaated teel Naissaarele: Katariina kai, Paljassaar, Vahemadala majakas. Lisaks liinireisidele saab laeva tellida privaatürituste korraldamiseks.
 
 
 

naissaare laev monica200 reisijat: Naissaare reisilaev Monica teenindab regulaarliini Naissaare ja Tallinna vahel. Sõidu aeg olenevalt ilmastikutingimustest 1t15min-1t30min. Laev väljub Kalasadamast. Laeva opereerib Ujukoma OÜ
 
 
 
 

naissaare laevaühendus25 reisijat: Väike tubli Soomes ehitatud mootorpaat Kalk võtab pardale 25 reisijat ja kurseerib Naissaare ja Tallinna vahet. Sõidu aeg 1t30min. Mootorpaadi kapten, Naissaare paadimees Rauno korraldab huvilistele saarel ekskursioone ja aitab vajadusel toitlustamisega.
 
 
 
 
 

Vaata graafikut ja osta pilet

 

Vaata Naissaare kohta lisaks:

• Naissaare laevaliiklus …
• Naissaare reisid …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Suvepäevad Naissaarel …
• Naissaare klassiekskursioonid ja koolireisid …