Naissaare elamusmaraton

2. Naissaare Elamusmaraton
Kuupäev: 2. juuli 2022

Distantsid: 21 km, 10 km
Registreerimine lõpeb: 30. juuni 2022

Registreeri siin: Elamusmaratonid.ee

Ürituse korraldaja Elamusmaratonid.ee

Ürituse lisainfo

Stardid antakse laupäeval, 2. juulil Naissaare sadamast.

Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine toimub 30 minutit enne laeva väljumist Tallinnas.

10 km laev väljub kell 9:00 ning 10 km start antakse Naissaarel kell 10:15. Finiš suletakse kell 13:30 (aega finišisse jõudmiseks 3 tundi).
Laev tagasi Tallinna väljub 10 km osalejatele kell 14:00

21 km laev väljub kell 12:00 ning 21 km kõndijad stardivad rajale kell 13:15 Finiš suletakse 18:30 (21 km osalejatel on aega finišisse jõudmiseks 5 tundi).
Laev tagasi Tallinna väljub kell 19:00

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Naissaarel sadamaalal. Maraton toimub Naissaarel ning kulgeb põhiliselt mööda metsateid- ja radu, küll aga satutakse ka kitsarööpmelisele raudteele, mis ühendab saare erinevaid osi. Rajale jäävad ka miinilaod ning miinide töötlemise tehas.

10 km rada viib osalejad avastama ka Naissaare Lõunaküla, seal asuvat millitaarmuuseumi ning loomulikult jääb teele ka Naissaare kirik.

21 km rajale jäävad muuhulgas ka saare põhja-tipus asuv majakas ning mitmed millitaarehitised. Ühtlasi tuleb tõusta ka saare kõrgeima mäe otsa!
Kuna 21 km rada kulgeb ca 1 km jagu maa all, siis on rajal liikumiseks vajalik pealamp. Matkalambi saad mugavalt soetada Elamusmaratonidelt koostöös Matkaspordiga.

Poolmaratoni (21 km) rajal on 3 ning 10 km rajal 2 teeninduspunkti.
Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktides joomiseks on vajalik kaasa võtta isiklik joogitops ning võimalik on ka joogipudeleid täita. Teeninduspunktides pakuvad elamusi: Kalev, Värska Vesi, Salvest ja FreeSport.

Vaata Naissaare kohta lisaks:

• Naissaare laevaliiklus …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Suvepäevad Naissaarel …

Sunlines – Sinu sõbralik laevaliin väikesaartele