Eine merel õhtukruiis õhtusöögiga €54-€67
kl. 19.00 – 21.00

Bufee õhtusöök. Kaunid vaated Tallinna tornidele. Istekohad hea vaatega salongis.
eine merel õhtukruiisPiletid ja saadavus →

Õhtubufee menüü:

Külm laud
Salativalik värskest aiarohelisest kuni rammusa klassikani
– Caesari salat
– Aiaroheline salat pähklite, mango ja kerge kastmega (V,L,G)
– Valik klassikalisi kooreseid salateid
Rannarahva värviline heeringavalik
Külmsuitsulõhe

Soe laud
Hõrgud põrsaribid (L)
Yakitori kanavardad (L)
Gratineeritud ahjulõhe mango ja kaneeliga (L, G)
Aedvilja sauté (L, G, V) ja ürdised ahjukartulid (L, G, V)

Magusa- ja puuviljavalik
Kohv/tee/mahl/vesi

Alkojoogid saadaval laeva baaris

Väljumised: (kaardilink) Lennusadam, Sunlines kai nr. A3

Gruppidele ja privaatsündmuse korraldamiseks küsi pakkumist info@sunlines.eu või tel. 50 32 321

Merel on mõnus!

romantiline õhtusöök merel

Dinner Cruise – romantiline õhtukruiis “Eine merel” Tallinna lahel koos õhtusöögiga

Meresõidud Tallinna lahel aurikuga “Katharina” on parim viis vaadata vana Tallinna imelist tornidega linnapanoraami. Laeval on kolm erinevat salongi, restoranistiilis mahutavusega vastavalt 30, 40 ja 50 inimest, baar ja tantsupõrand, kaks päikesetekki.
Reis järgib rannajoont marsruudil Lennusadam, Patarei vangla, Kalarand, Linnahall, Vanasadam, Pirita, Katariina kai, Paljassaar, Hundipea, Miinisadam, Noblessner, Lennusadam. Reisi aitab jälgida kunstnik Kristjan Luiga koostatud Tallinna lahe vaatamisväärsuste kaart koos legendidega (EE, EN)
Laevareisi ajal on kaptenisild avatud külastusteks ja siin saad teha rooliratta juures suveniirpilte temaatiliste aksessuaaridega (TASUTA).

Sõidugraafik ja piletid

 

Romantiline õhtusöök – üllatus kallimale või kingitus lähedastele

laevareisid tallinna lahel parima merevaatega restoranisEi ole midagi romantilisemat, kui õhtusöök merel, imeliste vaadetega ja lüürilise muusika taustal. Meresõidud Tallinna lahel aurikuga Katharina on mõnus üllatus kõige kallimale või võimalus mõne olulise tähtpäeva tähistamiseks. Armastus käib ju ikka kõhu kaudu!

Kaunis vaade, maitsev toit ja mõnusalt vastu laeva laksuvad lainehääled. Mida paremat võiks veel paremat tahta? Kapten kutsub kõiki kaptenisillale, räägib lugusid omast ajast, mõnusa kareda meremehe häälega.

Romantiline päikeseloojangureis Tallinna lahel sisaldab rikkalikku buffee õhtueinet koos alkovabade jookidega, laeva baar on avatud lõbusate jookide tellimiseks.

Romantiline õhtusöök hubases atmosfääris otse Tallinna südames – väljumised Lennusadama meremuuseumist, on hea võimalus oma kaaslasega kvaliteetaega veeta ja maitsvat toitu nautida. Pakett sobib nii argise päeva eriliseks muutmiseks kui suursündmuse tähistamiseks.

Omanäoline miljöö, romantiline ja privaatne õhkkond

Meresõidud Tallinna lahel aurikul Katharina on suurepärane koht nii tähtpäevade tähistamiseks kui kaaslase üllatamiseks. Saame aidata sul ette valmistada ka tõeliselt romantilise abieluettepaneku või lauda tuua muid üllatusi eelnevalt kokkulepitud ajal.
Väärt kingitus sõpradele või pereliikmetele

Romantiline õhtusöök sobib nii koos kallimaga nautimiseks kui kingituseks. Näiteks võid paketti nautima saata oma kallid vanemad, vanavanemad või head sõbrad.

Väljumised: (kaardilink) Lennusadam, Sunlines kai nr. A3

Vaata lisaks Tallinna saarte kohta:

• Naissaare reisid …