romantiline õhtusöök merel

Dinner Cruise – romantiline õhtukruiis Tallinna lahel koos õhtusöögiga

Romantiline õhtukruiis aurikuga “Katharina” on parim viis vaadata vana Tallinna imelist tornidega linnapanoraami. Laeval on kolm erinevat salongi, restoranistiilis mahutavusega vastavalt 30, 40 ja 50 inimest, baar ja tantsupõrand, kaks päikesetekki.
Reis järgib rannajoont marsruudil Lennusadam, Patarei vangla, Kalarand, Linnahall, Vanasadam, Pirita, Katariina kai, Paljassaar, Hundipea, Miinisadam, Noblessner, Lennusadam. Reisi aitab jälgida kunstnik Kristjan Luiga koostatud Tallinna lahe vaatamisväärsuste kaart koos legendidega (EE, EN)
Laevareisi ajal on kaptenisild avatud külastusteks ja siin saad teha rooliratta juures suveniirpilte temaatiliste aksessuaaridega (TASUTA).

Sõidugraafik ja piletid

ÕHTUKRUIISI PAKETID

Tallinna lahe huvireis Tallinna lahel. Saad teada Tallinna mereajaloost, vaatad ajaloolist rannajoont ja uhkeid kruiisilaevu sadamas. Sisaldab Tallinna lahe illustreeritud ja kirjeldustega kaarti.

Eine merel õhtukruiis koos õhtusöögiga.
Sisaldab: Rikkalik bufee õhtusöök. Istekohad ilusa vaatega restoranisalongis.

Laeval on avatud kohvik.

laevareisid tallinna lahel parima merevaatega restoranis

(* Iga täiskasvanuga saab kaasas olla max 4 alaealist. Lastegruppide puhul kehtib eraldi hinnakiri. Vastutavatele saatjatele soodustused.
Gruppidele ja privaatsündmuse korraldamiseks küsi pakkumist info@sunlines.eu või tel. 50 32 321

Väljumised: (kaardilink) Lennusadam, Sunlines kai nr. A3

Sõidugraafik ja piletid

 

Romantiline õhtusöök – üllatus kallimale või kingitus lähedastele

laevareisid tallinna lahel parima merevaatega restoranisEi ole midagi romantilisemat, kui õhtusöök merel, imeliste vaadetega ja lüürilise muusika taustal. Õhtukruiis aurikuga Katharina on mõnus üllatus kõige kallimale või võimalus mõne olulise tähtpäeva tähistamiseks. Armastus käib ju ikka kõhu kaudu!

Kaunis vaade, maitsev toit ja mõnusalt vastu laeva laksuvad lainehääled. Mida paremat võiks veel paremat tahta? Kapten kutsub kõiki kaptenisillale, räägib lugusid omast ajast, mõnusa kareda meremehe häälega.

Romantiline päikeseloojangureis Tallinna lahel sisaldab rikkalikku buffee õhtueinet koos alkovabade jookidega, laeva baar on avatud lõbusate jookide tellimiseks.

Romantiline õhtusöök hubases atmosfääris otse Tallinna südames – väljumised Lennusadama meremuuseumist, on hea võimalus oma kaaslasega kvaliteetaega veeta ja maitsvat toitu nautida. Pakett sobib nii argise päeva eriliseks muutmiseks kui suursündmuse tähistamiseks.

Omanäoline miljöö, romantiline ja privaatne õhkkond

Romantiline õhtusöök aurikul Katharina on suurepärane koht nii tähtpäevade tähistamiseks kui kaaslase üllatamiseks. Saame aidata sul ette valmistada ka tõeliselt romantilise abieluettepaneku või lauda tuua muid üllatusi eelnevalt kokkulepitud ajal.
Väärt kingitus sõpradele või pereliikmetele

Romantiline õhtusöök sobib nii koos kallimaga nautimiseks kui kingituseks. Näiteks võid paketti nautima saata oma kallid vanemad, vanavanemad või head sõbrad.

Vaata lisaks Naissaare reiside kohta:

• Naissaare reisid …