Romantiline õhtusöök – üllatus kallimale või kingitus lähedastele

Ei ole midagi romantilisemat, kui õhtusöök merel, imeliste vaadetega ja lüürilise muusika taustal. Õhtukruiis aurikuga Katharina on mõnus üllatus kõige kallimale või võimalus mõne olulise tähtpäeva tähistamiseks. Armastus käib ju ikka kõhu kaudu!

Kaunis vaade, maitsev toit ja mõnusalt vastu laeva laksuvad lainehääled. Mida paremat võiks veel paremat tahta? Kapten kutsub kõiki kaptenisillale, räägib lugusid omast ajast, mõnusa kareda meremehe häälega.

Romantiline päikeseloojangureis Tallinna lahel sisaldab rikkalikku buffee õhtueinet koos alkovabade jookidega, laeva baar on avatud lõbusate jookide tellimiseks.
romantiline õhtusöök merel

Romantiline õhtusöök hubases atmosfääris otse Tallinna südames – väljumised Lennusadama meremuuseumist, on hea võimalus oma kaaslasega kvaliteetaega veeta ja maitsvat toitu nautida. Pakett sobib nii argise päeva eriliseks muutmiseks kui suursündmuse tähistamiseks.

Omanäoline miljöö, romantiline ja privaatne õhkkond

Romantiline õhtusöök aurikul Katharina on suurepärane koht nii tähtpäevade tähistamiseks kui kaaslase üllatamiseks. Saame aidata sul ette valmistada ka tõeliselt romantilise abieluettepaneku või lauda tuua muid üllatusi eelnevalt kokkulepitud ajal.
Väärt kingitus sõpradele või pereliikmetele

Romantiline õhtusöök sobib nii koos kallimaga nautimiseks kui kingituseks. Näiteks võid paketti nautima saata oma kallid vanemad, vanavanemad või head sõbrad.