Jõulupidu Tallinna lahel
jõulukruiis hea meelelahutuse ja hea söögiga


jõulupidu tallinnas
Mida on meeskonnas praegu kõige enam vaja? Kas tasub hoida kinni traditsioonidest ja korraldada jõulupidu nagu eelnevatel aastatel või tuleks teha midagi uut ja üllatavat, minna meeskonnaga merele? Raputada meeskond tardumusest lahti, mõelda rõõmsalt tulevikuplaanidele praeguses väljakutseid esitavas maailmas?
James Werts BandSunlines laevadel esinevad kuumad artistid ja meelelahutuseks on valitud erinevad eeskavad. Revüüteater, mustkunstishow, särtsakad tantsuansamblid.
Aurikul “Katharina” on kolm õdusat salongi mahutavusega 30, 40 ja 50 külalist, baar ja tantsupõrand. Banketivastuvõttudel on laeva mahutavus kuni 150 külalist. Laeval saab kombineerida väiksemaid gruppe erinevates salongides.
Laeval “Venus” saab pika laua taha istuma panna 100 külalist, banketivastuvõtul võõrustame kuni 200 külalist.

pidu ja sündmuskorraldus Tallinna lahel Juubelid ja sünnipäevad
Pidu laeval tekitab külalistes elevust ja ootusi. Tavapärasest erinev keskkond, privaatne peoruum. Head söögid koos hea vaatega, tantsusaal ja päikesetekk ning mõnusad muusikud, kes meeleolu loovad. Ja pane tähele – külalised ei saa hilineda ega varem minema hiilida. Korralda järgmine pidu laeval!
 
 
ärilõunad ja seminarid Ärilõunad ja seminarid
Ühenda seminar ja ärilõuna koos suurepäraste vaadetega Tallinna vanalinna imelisele panoraamile. Laevareis Tallinna lahel pakub parimaid vaateid, mida saad oma külalistele pakkuda. Seminari korraldamine laeval on vastuvaidlematu argument, mis osalejad kohale toob. Meie laevad on varustatud kaasaegse konverentsitehnikaga ja teatristiilis mahutame kuni 80 osalejat.
 
 
pulmade korraldamine Pulmad
Seilame abieluranda romantilise merereisiga. Kruiis merel on väga sümboolne ja eriline viis oma elu üht tähtsaimat suursündmust tähistada. Merereisil saate pühenduda ainult teineteisele ja oma külalistele, pruudiröövlid hoiame veekahuritega eemale. Meie laevades on päikeseküllased välitekid ja avarad siseruumid. Teeme koostööd toredate muusikutega, kes oskavad muinasjutuslist tantsuviisi mängida.
Korraldame pulmi kuni 200 külalisele. Me aitame luua Teie unistuste pulma!
 
 
sündmuskorraldus saartel Väljasõidud saartele, suvepäevade korraldamine
Tallinna lähedal on imelised väikesaared Naissaar, Aegna, Prangli. Suvepäevade korraldamine saarel loob Suure Seikluse atmosfääri, millest osalejad pajatavad suurepäraseid mälestusi veel aastate järel. Sündmus algab juba Tallinnas laevale asudes, reis liidab meeskonna ja hoiab seltskonna koos. Saaremiljöö on sobiv sündmuskorraldus, siin saab korraldada põnevaid ja erilisi aktiviteete, liikuda looduses ja pidada segamatult pidu.
 
 

Sündmuskorraldus laevadel


ürituste korraldamine merel UUS! 200 külalist: Peolaev m/s “Venus SL on uus täiendus Sunlines laevastikus. Ruumikas 3 tekiga laev, suurim peolaev Eestis. Avarad salongid annavad väga hea võimaluse erinevate pidustuste korraldamiseks – jõulupeod, pulmad, juubelid, vastuvõtud, tantsuõhtud. Laev mahutab 200 külalist pidudel ja banketivastuvõttudel, teatristiilis seminari saab korraldada 90 inimesele.
Vaata “Venus SL” pildigaleriid siin…
 
 
romantiline õhtukruiis Tallinna lahel vana aurikuga Katharina 120/200 külalist: Aurik “Katharina” on romantiline klassikaline kruiser, ehitatud Norras 1964.a. Laeval on kolm salongi mahutavusega vastvalt 30, 40 ja 50 külalist, kaks päikesetekki, seminariruum, baar ja restoran. Restoranistiilis mahutavus kuni 120 istekohta, banketivastuvõttudel kuni 150 külalist (talvel). Seminariruum mahutab teatristiilis 80 kohta.
Lisaks privaatsündmustele korraldame regulaarseid õhtukruiise Tallinna lahel koos bufee õhtusöögiga ja Naissaare ekskursioone. Ilmselt parima vaatega restoran Tallinnas!
Vaata “Katharina” pildigaleriid siin…
 
 

peoruumid 40/70 külalist: Klassikaline mootorjaht “Mojito” on luksusliku varustusega 30-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday.
Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, peatekil avar salong 40-le külalisele ning korrus kõrgemal asub “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab minigolfi turniire teha. Ideaalne sündmuskorraldus.
Kujutle ennast stiilse superjahi päikesetekil klaasikest mojitot nautimas!
Vaata “Mojito” pildigaleriid siin…

 

purjetamine tallinna lahel 14/25 külalist: Mootorpurjekas “Lulu” on 20-meetrine laev, mille siseruumides on peidus ka mõnus saun! Päevareisidel on kohti kuni 25-le, magamiskohti jagub 14-le ning lisaks kliimaseadmele on laev varustatud ka teleri, stereosüsteemi ja kööginurgaga. Avar tekipind on kaetud puiduga ning mõnusaks päikesevõtuks on olemas ka kott-toolid. “LuLu” alumisel tekil asuvad kajutid, vannitoad ja saun. Peatekilt leiab eest avara roolimaja koos suure laua, mõnusate diivanite ja kööginurgaga. Roolimaja kohal asub juhtimissild koos istepinkidega.
Vaata “Lulu” pildigaleriid siin…

 
 
 

katamaraan nordea 12/18 külalist: Katamaraan “Nordea” on kindlasti Eesti üks tuntumaid purjekaid ja tema pilte leiab nii mõnestki raamatust. Aastatel 2010-12 tegi purjekas oma kuulsa meeskonnaga tiiru ümber maakera. Meie oludes on tegu ideaalse laevaga, katamaraan ei lähe kreeni ja klaasid püsivad kenasti laual. Samuti saab tuule kaitseks alla lasta kokpitti varjavad seinad. Suurel tekipinnal on mõnus päikest võtta ja purjetamist nautida! Katamaraan “Nordea” sobib sündmuskorralduseks väiksematele seltskondadele kuni 18 külalist.

Merel on mõnus!

Vaata sündmuskorralduse kohta lisaks:

• Suvepäevad Naissaarel …
• Pulmade korraldamine …
• Aegna saar …
• Sõidugraafik Tallinn-Naissaar …
• Naissaare laevaliiklus …
• Naissaare reisid …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Naissaare klassiekskursioonid ja koolireisid …
• Merematus …

Väljumised Tallinnas (kaardilink):
Lennusadam, kai nr. A3

REISIDE BRONEERIMISE ÜLDTINGIMUSED