Päev merel on parem
kui parim päev maa peal!

Pidu merel

pidu ja sündmuskorraldus Tallinna lahel Pidu laeval tekitab külalistes elevust ja ootusi. Tavapärasest erinev keskkond, privaatne peoruum. Head söögid koos hea vaatega, tantsusaal ja päikesetekk ning mõnusad muusikud, kes meeleolu loovad. Pidu laeval on eksklusiivne sündmus, mida Sinu sõbrad meenutavad veel aastaid.
Ja pane tähele – külalised ei saa hilineda ega varem minema hiilida. Korralda järgmine pidu laeval!
 

Väljasõidud saartele, suvepäevade korraldamine

sündmuskorraldus saartel Tallinna lähedal on imelised väikesaared Naissaar, Aegna, Prangli. See on haruldane olukord, kus väljasõit loodusesse algab kohe Tallinna kesklinnast. Suvepäevade korraldamine saarel loob Suure Seikluse atmosfääri, millest osalejad pajatavad suurepäraseid mälestusi veel aastate järel. Sündmus algab juba Tallinnas laevale asudes, reis liidab meeskonna ja hoiab seltskonna koos. Saaremiljöö on sobiv keskkond kompaktseks sündmuskorralduseks, siin saab korraldada põnevaid ja erilisi aktiviteete, liikuda looduses ja pidada segamatult pidu. Suvepäevade maksimaalne mahutavus kuni 400 osalejat.
 

Pulmad

pulmade korraldamine Seilame abieluranda romantilise merereisiga. Kruiis merel on väga sümboolne ja eriline viis oma elu üht tähtsaimat suursündmust tähistada. Merereisil saate pühenduda ainult teineteisele ja oma külalistele, pruudiröövlid hoiame veekahuritega eemale. Meie laevades on päikeseküllased välitekid ja avarad siseruumid. Teeme koostööd toredate muusikutega, kes oskavad muinasjutuslist tantsuviisi mängida.
Meie laevadel on tehtud palju abieluettepanekuid ja peetud pulmi. Mis veel tähelepanuväärsem – väga südantsoojendav on kunagisi pruutpaare võõrustada laeval pulma aastapäevade korraldamisel.
Korraldame pulmi kuni 200 külalisele. Me aitame luua Teie unistuste pulma!
 

Ärilõunad ja seminarid

ärilõunad ja seminarid Ühenda seminar ja ärilõuna koos suurepäraste vaadetega Tallinna vanalinna imelisele panoraamile. Laevareis Tallinna lahel pakub parimaid vaateid, mida saad oma külalistele pakkuda. Seminari korraldamine laeval on vastuvaidlematu argument, mis osalejad kohale toob. Meie laevad on varustatud kaasaegse konverentsitehnikaga ja seminari või ärilõuna mugav mahutavus on kuni 80 külalist.

Sündmuskorraldus laevadel


ürituste korraldamine merel 200 külalist: Peolaev m/s “Venus SL Ruumikas 3 tekiga laev, suurim peolaev Eestis. Avarad salongid annavad väga hea võimaluse erinevate pidustuste korraldamiseks – jõulupeod, pulmad, juubelid, vastuvõtud, tantsuõhtud. Laev mahutab 200 külalist pidudel ja banketivastuvõttudel. Meeleolu loovad erinevad muusikud ja esinejad, laeva kokad valmistavad maitsvaid toite.
Vaata “Venus SL” pildigaleriid siin…
 
 
peoruumid 40/70 külalist: Klassikaline mootorjaht “Mojito” on luksusliku varustusega 30-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday.
Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, peatekil avar salong 40-le külalisele ning korrus kõrgemal asub “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab minigolfi turniire teha. Ideaalne sündmuskorraldus.
Kujutle ennast stiilse superjahi päikesetekil klaasikest mojitot nautimas!
Vaata “Mojito” pildigaleriid siin…

 

purjetamine tallinna lahel 14/25 külalist: Mootorpurjekas “Lulu” on 20-meetrine laev, mille siseruumides on peidus ka mõnus saun! Päevareisidel on kohti kuni 25-le, magamiskohti jagub 14-le ning lisaks kliimaseadmele on laev varustatud ka teleri, stereosüsteemi ja kööginurgaga. Avar tekipind on kaetud puiduga ning mõnusaks päikesevõtuks on olemas ka kott-toolid. “LuLu” alumisel tekil asuvad kajutid, vannitoad ja saun. Peatekilt leiab eest avara roolimaja koos suure laua, mõnusate diivanite ja kööginurgaga. Roolimaja kohal asub juhtimissild koos istepinkidega.
Vaata “Lulu” pildigaleriid siin…

Merel on mõnus!

Vaata sündmuskorralduse kohta lisaks:

• Suvepäevad Naissaarel …
• Pulmade korraldamine …
• Juubelite ja sünnipäevade korraldamine …
• Aegna saar …
• Sõidugraafik Tallinn-Naissaar …
• Naissaare laevaliiklus …
• Naissaare reisid …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Naissaare klassiekskursioonid ja koolireisid …
• Merematus …

Väljumised Tallinnas (kaardilink):
Lennusadam, kai nr. A3

REISIDE BRONEERIMISE ÜLDTINGIMUSED