Sunlines kinkekaardid laevareisidele ja saaretuuridele

kinkekaart

Kingi elamusi !
Laevareisid maalilistele väikesaartele
Romantilised õhtukruiisid Tallinna lahel

Kingi oma sõpradele tõeliselt tore päev seikluste ja vaatamisväärsustega.
Kingi Sunlines vaba kasutusega kinkekaart, millega saab valida omale meelepärase reisi sobival ajal.

Eine merel õhtukruiisi kinkekaart kahele €98  

Kinkekaart €25  

Kinkekaart €50  

Millise väärtusega kinkekaardi ma peaksin ostma?

Mõned näited:
• Romantiline päikeseloojangu kruiis Tallinna lahel koos õhtusöögiga, piletihinnad alates €54. Õhtukruiisi kinkekaart kahele (hinnaga kokku €98) on soodus fikseeritud hinnaga paketipilet, mis sisaldab kahele inimesele palju rõõmu: kruiis, tervitusjook, bufee õhtusöök, istekohad sisesalongis (ilusa ilmaga võimalik istuda päikesetekil).
• Tallinna lahe kruiisi hinnad algavad €15*. Kui ostad kinkekaardi väärtuses €25, siis kingid laevareisi + €10 väärtuses anname sinu sõbrale laeva kohvikust joogi või jäätise või koogi, mis teeb reisi alguse kohe rõõmsaks.
• Naissaare päevakruiisi hinnad algavad €25*. Sa tahad siia lisaks panna põneva tegevuse saarel. Lisame paketile sõjaväeautoga tuuri tuletorni ja kindlustesse väärtuses €25. Kokku kinkekaardi väärtus €50

Kuidas ma saan kinkekaardi kätte?

• Kui sa ostad kinkekaardi ilma kullerteenuseta, siis saadame sulle e-kirjaga elektroonilise kinkekaardi, mille võid ise paberile printida või edastad kingisaajale e-kirjaga.
• Kui sa valid kullerteenuse, siis saadame sulle paberil kinkekaardi sinu näidatud pakiautomaati.

Kuidas kinkekaardi saaja oma kingituse kätte saab?

Kingituse saaja teeb omale Sunlines.eu veebilehe on-line broneerimiskeskkonnas broneeringu meelepärasele reisile ja valib meelepärased lisateenused. Reisi eest tasumisel valib makseviisiks “Soovin tasuda voucheri või kupongiga”.
Vaba kasutusega kinkekaart on rahaline voucher. Kui valitud reisipakett on kinkekaardi nimiväärtusest kallim, tasub kingi saaja tekkinud vahesumma. Kui valitud reis on odavam, siis kompenseerime tekkinud vahe teenustega – näiteks avame laeva kohvikus ülejäänud summa ulatuses krediidiliini.

Pane tähele!
*Laevareiside hinnad võivad olla erinevatel päevadel erinevate hindadega. Fikseeritud hinnaga kinkekaart tagab reisipaketi saadavuse sõltumata antud päeva oksjonihinnast, avatud väärtusega kinkekaardi puhul teisendatakse kinkekaardi nimiväärtus pileti eest tasumisel rahaliseks väärtuseks.

Vaata lisaks:

• Eine merel õhtukruiisid Tallinna lahel …
• Reisid Tallinna väikesaartele …