PAI-kaardiga tervishoiutöötajad saavad puhkusesõidu Tallinna väikesaartele soodsamalt

Me soovime oma toetusega aidata kaasa, et igapäevaselt tervishoius olulist tööd tegevad inimesed oleksid rõõmsad ja puhanud.

Sunlines ühineb PAI kampaaniaga, et pakkuda pandeemias meie kõigi tervise eest hoolitsenud ja võidelnud meditsiinitöötajatele rohkem tänu ja positiivseid emotsioone. Kampaania käigus saab PAI kaardiga Tallinna lähedal asuvale põnevale ja maalilisele Naissaarele huvireisile puhkama sõita 30% soodsamalt.

Sunlines kruiisipakett kahele inimesele sisaldab: laevapiletid edasi-tagasi, Naissaare külastustasu, sõjaväeautoga ekskursioon Naissaare põhjatipu majakasse ja Peeter Suure merekindlusesse, lõunasöök. (Kruiisipaketi tavahind alates €74, kampaanias osalevatele tervishoiutöötajatele paketi hind €50 kokku kahele inimesele).

Loe Naissaare reisipakettide kohta lähemalt siin …

taimestikku kasvanud kindlusevaremed Naissaarel

Väljumised Tallinnas (kaardilink)
Lennusadam, kai nr. A3

Sunlines – Sinu sõbralik laevaliin väikesaartele

Vali kuupäev ja broneeri kruiisi piletid

Mis on PAI kampaania

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötatajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult. Sõltumata sellest, millises linnas, vallas, haiglas või hooldekodus õed ja hooldustöötajad täna igapäevaselt tegutsevad, tahame me kinkida neile oma tänu koos reaalse emotsiooniga. Kui paljudeni me oma ettevõtmisega jõuame, sõltub Sinu ja meie kõigi panusest. Eestis on õdesid ja hooldustöötajaid ligi 17 000 ja neid on ikka liiga vähe!

Õed ja hooldustöötajad on otse patsientide kõrval. Samas on neid kõige enam puudu. Nendest enam on pereinimesed, kes on viimase aasta jooksul oma lähedasi vähe näinud. Paljud pole saanud piisavalt puhkust, sest töötatakse suure koormuse ja sageli mitme tööandja juures. Tahame just neile kinkida võimaluse koos oma kallitega võtta ette midagi toredat, et pandeemia vähemalt korraks unustada.

Ühtlasi juhime kodanikualgatusega avalikkuse ja riigijuhtide tähelepanu vajadusele meie õdede ja hooldustöötajate töötingimusi parandada, tööd väärtustada ja sissetulekuid tõsta. See kriis on äratuskell, mis näitab väga teravalt õdede ja hooldustöötajate puuduse suurust Eesti tervishoiusüsteemis.Meie teeme õdedele ja hooldustöötajatele pai, tunnustades neid selle üliinimliku pingutuse eest COVID-19 kriisis. Pai ei asenda aga väärilist palka ja õdesid tuleb Eesti tervishoidu juurde koolitada.

Algatusega loome ja võtame kasutusele PAI kaardid, mida õed ja hooldustöötajad saavad kasutada PAI algatusega liitunud turismi-, kultuuri- ja meelelahutusettevõtetes üle Eesti käesoleva aasta lõpuni, võttes aja maha tööst ja muredest pisikeseks puhkuseks. Ühtlasi juhime avalikkuse ja riigijuhtide tähelepanu vajadusele meie õdede ja hooldustöötajate töötingimuste parandamiseks, töö väärtustamiseks ja sissetulekute suurendamiseks. See kriis on äratuskell, mis näitab väga teravalt juba aastaid kestnud õdede ja hooldustöötajate puuduse suurust Eesti tervishoiusüsteemis.

Meie algatus saab teoks vaid sadade tublide inimeste ja ettevõtete toel ning koostöös.

Igaüks saab annetada

Algatuse partneriks on Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond, mis konverteerib annetuse ilma teenustasu võtmata edasi PAI kaartideks. Fond on seisuga 01.04.2021 Maksu- ja Tolliameti tulumaksusoodustusega ühingute nimekirjas, seega on annetused maksuvabad ja märgitavad teie 2021. aasta tuludeklaratsioonis. Meie partneri juures Coop Pangas on avatud Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond eraldi arveldusarve EE824204278618211200, kuhu annetust tehes lisa märksõna ”PAI”. Lisaks koostöös Teliaga on avatud annetustelefonid 9000105 (annetus 5.- €) ja 9000110 (annetus 10.- €)

Kui soovid annetuse tegemisel jääda anonüümseks, märgi see info kindlasti maksekorraldusel. PAI annetusi ootame kuni 1. juunini 2021. aastal. PAI kaartide jagamine on planeeritud mais ja juunis ning nende kasutamise periood on 1. juunist kuni 31. detsembrini 2021.a.

PAI kampaania algatajad on:
Katri Link, kodanikualgatuse 500Kleiti korraldaja
Siiri Rannama, SA Kuressaare Haigla Toetusfondi juhataja
Meelis Kubits, Kultuuripartnerluse SA juhataja
teemepai@gmail.com