Head kohad täituvad kiiresti!

• Õhtukruiisid Tallinna lahel €10 •
• Naissaare päevakruiisid alates €10/suund •

Õhtukruiis Tallinna lahel

tallinna tornid Aurik “Katharina” on ilmselt Tallinna parima vaatega restoran. Merereis on väga sobilik kaugelt tulnud külalistele hunnitu Tallinna tornidega panoraami näitamiseks koos hea õhtusöögiga või juubeli pidamiseks. Lahekruiis sobib seltskondlikuks väljasõiduks igasuguse ilmaga, sest Tallinna laht on tuulte eest hästi kaitstud ja turvaline. Suurematele gruppidele korraldame väljasõidu privaatsündmusena, väiksemad grupid mahutame mugavalt regulaarreisidele.

Broneeri õhtukruiis Tallinna lahel

UUS! Naissaare salapärased impeeriumi-aegsed kindlusekäigud, rong ja tuletorn

Naissaare patarei 10A Esimest korda on alates 2019 kevadest võimalik külastada Naissaare massiivse ja maalilise merekindluse tunneleid ja kahuritorni käike. Imelisi vaateid saab nautida taasavatud Naissaare tuletoni vaateplatvormil. Maailmas täiesti erakordne ja ainulaadne atraktsioon on Naissaare kitsarööpmeline raudtee, mis on esimeses etapis taastatud ja 2019 hooajal on taas võimalik pakkuda rongisõidu võimalust.

Broneeri Naissaare kruiis

Nargenfestival “Laser ja läätsed”

nargenfestival laser ja läätsed 2019 suvel etendub Naissaarel esimest korda valgusmänguline kontsertetendus „Laser ja läätsed“, mille autor Dominy Clements jätkab Naissaarelt pärit maailmakuulsa optiku Bernhard Schmidti elu kajastamisega.
Esitajad: Oliver Kuusik (tenor), Tiit Kikas (laserharf, viiul jt instrumendid), Kadri Toomoja (orel)
Etendusereis sobib seltskondliku elamuspäeva korraldamiseks. Sõida Naissaarele hommikul, uudista kolossaalseid Peeter Suure merekindluse varemeid ja naudi vaadet tuletorni tipust. Vaata meremiine, sõida rongiga ja mõnule imelisel puhtal liivarannal. Naissaarele sõidab aurik Katharina.

Osta piletid

Tallinna Merepäevad 12-14.juuli 2019

tallinna merepäevad Suvine suursündmus Tallinna Merepäevad toob merele ja sadamatesse laevu ja tegevusi. Mere pealt kogu selle suursuguse festivali vaatamine on harukordne sündmus ja võimalik vaid väljavalitutele. Praegu on viimane aeg astuda väljavalitute sekka. Broneeri laevasõidu aeg oma seltskonna jaoks juba täna.
 
 

Avasta põnevaid väikesaari

keri saare tuletorn Keda huvitab maadeavastaja seiklus, siis soovitan mõelda väikesaartele, kuhu tavainimesed niisama lihtsalt ei pääse – näiteks Keri saar oma ilmakuulsa tuletorniga, hülgeküttide saar Aksi, avastamist ootav Pakri või teeme hoopis sõidu üle Soome lahe ja külastame salapärast Jussarö saart Soome saarestikus.
 
 

Väljumised Tallinnas (kaardilink):
Lennusadam, kai nr. A3

Vaata Naissaare kohta lisaks:

• Naissaare reisid …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Suvepäevad Naissaarel …