Suvesündmuste korraldamise ideed
Head kuupäevad täituvad kiiresti!

Etendusereis “Aadama õunad” (Märt Avandi)

nargenfestival aadama õunad Veel on saadaval viimased kohad suurepärasele “Aadama õunte” etendusele Naissaarel (peaosas Märt Avandi). Märka, et osad kuupäevad on juba välja müüdud!

Etendusereis sobib suurepäraselt firma suvepäevade korraldamiseks või sõpradega väljasõidu korraldamiseks. Näiteks saab õhtuse etenduse siduda päevaste tegevustega Naissaarel ja soovi korral ööbimisega. Sellest aastast on Naissaarel avatud uued põnevad vaatamisväärsused ja kuulus Naissaare rong alustab uuesti sõitmist.

Vaata siin Nargen Festivali piletite kohta lähemalt.

UUS! Naissaare salapärased impeeriumi aegsed kindlusekäigud, rong ja tuletorn

Naissaare patarei 10A Esimest korda on alates 2019 kevadest võimalik külastada Naissaare massiivse ja maalilise merekindluse tunneleid ja kahuritorni käike. Imelisi vaateid saab nautida taasavatud Naissaare tuletoni vaateplatvormil. Maailmas täiesti erakordne ja ainulaadne atraktsioon on Naissaare kitsarööpmeline raudtee, mis on esimeses etapis taastatud ja 2019 hooajal on taas võimalik turistidele pakkuda rongisõidu võimalust.

Avasta põnevaid väikesaari

keri saare tuletorn Keda huvitab maadeavastaja seiklus, siis soovitan mõelda väikesaartele, kuhu tavainimesed niisama lihtsalt ei pääse – näiteks Keri saar oma ilmakuulsa tuletorniga, hülgeküttide saar Aksi, avastamist ootav Pakri või teeme hoopis sõidu üle Soome lahe ja külastame salapärast Jussarö saart Soome saarestikus.
 
 

Õhtukruiis Tallinna lahel

tallinna tornid Aurik “Katharina” on ilmselt Tallinna parima vaatega restoran. Merereis on väga sobilik juubeli pidamiseks või kaugelt tulnud külalistele hunnitu Tallinna tornidega panoraami näitamiseks koos hea õhtusöögiga. Lahekruiis sobib seltskondlikuks väljasõiduks igasuguse ilmaga, sest Tallinna laht on tuulte eest hästi kaitstud ja turvaline. Suurematele gruppidele korraldame väljasõidu privaatsündmusena, väiksemad grupid mahutame mugavalt hea vaatega salongi.

Romantiline õhtukruiis aurikuga “Katharina” on parim viis vaadata vana Tallinna imelist tornidega linnapanoraami. Laeval on kolm erinevat salongi, restoranistiilis mahutavusega vastavalt 30, 40 ja 50 inimest, baar ja tantsupõrand, kaks päikesetekki.
Reis järgib rannajoont marsruudil Lennusadam, Patarei vangla, Kalarand, Linnahall, Vanasadam, Pirita, Katariina kai, Paljassaar, Hundipea, Miinisadam, Noblessner, Lennusadam. Reisi aitab jälgida kunstnik Kristjan Luiga koostatud Tallinna lahe vaatamisväärsuste kaart koos legendidega (EE, EN)
Laevareisi ajal on kaptenisild avatud külastusteks ja siin saad teha rooliratta juures suveniirpilte temaatiliste aksessuaaridega (TASUTA).