Naissaarel leidub Eesti oma “Angkor Wat” – maalilised ja müstilised metsa sisse peitunud kindlustuste varemed. Suurepärane vaatamisväärsus siinsamas Tallinna ligidal – ja ometi tundub, et nii kaugel.

Suvepäevade ja ürituste korraldamine Naissaarel

Lähteinformatsioon

Grupi suurus:
Maksimaalselt 500 inimest
Mugav 16-200 in.
Minimaalne 12(* in.
(* Väiksemad grupid liidame suuremate gruppidega viimaste nõusolekul

Transport Naissaarele:

ülesõidu kestvus ca 1 tund, Naissaare laevaühendust teenindavad erinevad laevad mahutavusega 200 – 12 in.

Tegevused ja teenused Naissaarel:
ekskursioon, sõjaväeauto safari, jalgrattamatk, loodusmatk, orienteerumine, fotojaht, kalastamine, pallimängud, veeatraktsioonid ja -mängud, discgolf, kontsert, seminariruumid, toitlustamine

Vaatamisväärsused:
Naissaare rong, Tuletorn, Peeter Suure merekindlus, Rootsi-Mihkli kirik, Omari küün, meremiinide ladu

Majutus Naissaarel:
Majutusvõimalused Naissaare Külalistemajas kuni 200 kohta, Naissaare Puhkekeskuses kuni 50 kohta, lisaks erinevad väiksemad kodumajutused kokku kuni 20 kohta

Toitlustamine ja kohvikud:
Naissaare Külalistemaja teenindab gruppe kuni 300 in., Aurik Katharina toimib saarel restoranina gruppidele kuni 200 in., Puhkekeskuse avalik kohvik võtab vastu gruppe kuni 50 in., Männiku küla Rähnipesas saab teha grillipidu grupile kuni 150 in. Väikestele gruppidele sobivad RMK lõkkeplatsid koos katusealustega.

Transport Naissaarel:
gruppidele transport sõjaväeautodega sadamast sihtkohta, jalgratta rent

Pood Naissaarel: EI

Elekter ja mobiililevi: saadavus vilets

—————-

Naissaare suvepäevad – see on suvi, meri, puutumatud liivarannad ja loodus vaid kiviviske kaugusel Tallinnast…
Tule puhka ja seikle Naissaarel kogu meeskonna ning peredega. Suvepäevad Naissaarel on meeldejäävaim kingitus ja suvine mälestus, mida ettevõte oma meeskonnale pakkuda saab!
Reis saarele algab laevasõiduga, mis on kindlasti omaette kogemus.
suvepäevad
Kuidas alustada suvepäevade planeerimist? Suvepäevade korraldamine on kujunenud paljudes ettevõtetes tööelu normaalseks osaks. Selle ürituse korraldamist oodatakse niisama kindlalt, kui jõulupidu ja igakuist palgapäeva. Et toimunud suvepäevi ka hiljem ettevõttes hea sõnaga meenutataks, vajavad need korralikku ettevalmistust.

Ürituse korraldamiseks on oluline koht, kus suvepäevi korraldada ja tegevused ning mängud, millega osalejaid üllatada. Naissaare teeb eriliseks asukoht, sest just oma looduskauni asukoha ja privaatsuse koostoimel on see koht olnud juba palju aastaid ürituste ja suvepäevade pidamise lemmikpaigaks.

NAISSAAR

Naissaar on Põhja-Eesti suurim, 18km2 metsaga kaetud saar Soome lahes, 10 km Tallinnast põhja pool. Iidsetel laevateedel paikneva saare vanem ajalugu põimub legendide ja pärimustega.
Bremeni piiskop Adam kirjutas 1075 aastal saarest nimega Naiste Maa, Terra Feminarum, sealsetest amatsoonidest ja tüdrukutest, kes olnud kauneimad kogu maailmas. Taani 1250.a. meresõidukirjelduses tähistas Narigethi saar kitsaimat kohta Soome lahe laevateedel. Saart peeti nii oluliseks meremärgiks, et Taani kuningas Erik Menved seal 1297 metsa raiumise keelas.
Naissaare püsiasustusest on teateid alates 15.sajandist. Siin kogunes Läänemere idapoolseim eesti-rootsi kogukond. Aegade jooksul on saareelanike põhitegevus olnud seotud ikka merega.
Soodne asukoht Tallinna väravas ja tähtsate laevateede vahel andis alates 1470.aastastpaljudele saarlastele võimaluse lootsimisega leiba teenida.Viimase 300 aasta jooksul on erinevad valitsused kord Naissaare ida-, kord lääneküljele kindlustusi rajanud ja kaitserajatistele jalgu jäänud kalurikülade elanikud on pidanud lahkuma. 1732 aastal alustasid Tsaari-venemaa kaitsejõud saarel Tähtkantsi ehitamist ja külarahvas evakueeriti. 1914 aasta suvel pidi elanikud 24 tunni jooksul saarelt lahkuma. Tsaaririik maksis kompensatsiooni ja paljud ostsid endale linnas majad. Eesti Vabariigi ajal olid kalurite ja mereväelaste suhted sõbralikud. 1934 olid Naissaare 450 inimesest umbes 200 sõjaväelased. 1940 okupeerisid Nõukogude väed saare ja kalurid pidid kümnepäevase etteteatamisajaga 19.juuliks saarelt lahkuma. Saksa okupatsiooni ajal tulid paljud tagasi. 1943-44 lahkusid Punaarmee lähenedes saarelt kõik elanikud. Naissaar jäi 50 aastaks suletud sõjaväepiirkonnaks. Vene sõjaväelased lahkusid saarelt 1994 suvel.
Naissaar
Tänapäeval on Naissaar eelkõige tuntud ilusate liivarandade, matkaradade, militaarpärandi ja suvel toimuva Nargenfestivali järgi. Saare ida- ja lõunarannikul on puhta liiva ning looduslike rannaroosidega rannad. Enamik saarest on kaetud metsaga, kus juulis saad noppida värskeid mustikaid, augustis-septembris aga pohli. Kogu saar on looduskaitse all. Matkasõpradele on Naissaarel kolm 10–13 km pikkust matkarada: Militaarrada, Kultuurirada ja Loodusrada, kõik viitadega tähistatud. Jalgsimatka asemel võib tellida hoopis giidiga
ekskursiooni jalgrattal, nõukogudeaegses kastiautos või maasturil.
Omari küün on igal suvel traditsioonilise Nargenfestivali toimumispaik ja rõõmustab publikut teatrite ja kontsertidega pea igal suvisel nädalavahetusel. Nargenfestivali looja on dirigent Tõnu Kaljuste, tänu kellele on Naissaarest saanud omamoodi kultuurisaar.
Regulaarne laevaühendus Naissaarega toimub mai lõpust septembri keskpaigani. Naissaare laevaliin väljub Lennusadamast. Sadama lähedal on telkimisala, ööbimisvõimalusi leiab sadama lähistelt Naissaare turismi- ja puhkekeskuses ning Männiku külas asuvas Naissaare külalistemajas.

Suvepäevad Naissaarel on vaieldamatult parim ja meeldejäävaim kingitus, mis üks ettevõte oma meeskonnale lubada võib! Naissaar on oma looduskauni asukoha ja privaatsuse koostoimel olnud juba palju aastaid puhkajate ja suvepäevade pidamise lemmikpaigaks.
Pakume suvepäevade korraldamise täisteenust alates laevatranspordist Naissaarele ja lõpetades erinevate aktiivsete tegevuste korraldamisega saarel.
Tule üksi, koos pere või sõpradega ja matka Naissaare põnevatel matkaradadel ning lõõgastu ilusal rannajoonel päikeseloojangus.
Meeldejääv üritus parimate töökaaslastega Naissaarel – Eestimaa paradiisisaarel. Suvepäevad saarel on elamus millest räägitakse veel kaua. Päike, meri, kaunid liivarannad- üks parimaid kooslusi lõõgastumiseks ning ajatute hetkede nautimiseks!
Meil on loominguline ja paindlik, hea fantaasiaga meeskond. Oleme firmade suvepäevi ja üritusi korraldanud aastaid ning teeme koostööd oma ala asjatundjatega. Teeme koostööd erinevate ansamblite, peojuhtide ja diskoritega. Ürituse programm ja toiduvalik sõltub Teie soovidest, täiuslikud lahendused jäävad meie hooleks.
Pakume täisteenust- transporti, majutust, toitlustust ja aktiivset tegevust suvepäevade ja ürituste korraldamisel.
Naissaare uudistamiseks on meil pakkuda kas veoauto ekskursioon, rattaretk või orienteerumine Naissaare matkaradadel. Veoauto safari-ekskursioon annab ülevaate saare ajaloost ja viib põnevamatesse kohtadesse. Rattaretk sobib hästi seminari jätkuna, seikluskoolituse etapina või omaette ettevõtmisena.
Naissaar sobib suurte firmaürituste ja suvepäevade korraldamisel kuna korraga saame üle tuua kuni 600 inimest ja sadama kõrval on suur peoplats ja peotelk.
Vaata vabu majutusvõimalusi ja broneeri Naissaare reis aegsasti!
Laevaliiklust Naissaarele vaata broneerimise info alt.
Reis saarele algab Katharina laevasõiduga, mis on maette kogemus. Kõige vajaliku eest laeval hoolitsevad meie lõbusad madrused, kokad, laulu-ja pillimehed. Ühepäevased suvepäevad Naissaarel. Naissaare looduspargi matkarajad viivad külastaja läbi mitme kultuuriajalooliselt väärtusliku soo, teiste hulgas Kunila soo ja Kullkrooni soo, mis on määratud Eesti ürglooduse objektide nimekirja.
Korralda suvepäevad Naissaarel ning Sunlines meeskond aitab sind saarele ja tagasi. Aitame teha suvepäevad mõnusaks ja meeldejäävaks.