Päev merel on parem
kui parim päev maa peal!

 

Pidu merel

pidu ja sündmuskorraldus Tallinna lahel Pidu laeval tekitab külalistes elevust ja ootusi. Tavapärasest erinev keskkond, privaatne peoruum. Head söögid koos hea vaatega, tantsusaal ja päikesetekk ning mõnusad muusikud, kes meeleolu loovad. Pidu laeval on eksklusiivne sündmus, mida Sinu sõbrad meenutavad veel aastaid.
Ja pane tähele – külalised ei saa hilineda ega varem minema hiilida. Korralda järgmine pidu laeval!

Pulmad

pulmade korraldamine Seilame abieluranda romantilise merereisiga. Kruiis merel on väga sümboolne ja eriline viis oma elu üht tähtsaimat suursündmust tähistada. Merereisil saate pühenduda ainult teineteisele ja oma külalistele, pruudiröövlid hoiame veekahuritega eemale. Meie laevades on päikeseküllased välitekid ja avarad siseruumid. Teeme koostööd toredate muusikutega, kes oskavad muinasjutuslist tantsuviisi mängida.
Meie laevadel on tehtud palju abieluettepanekuid ja peetud pulmi. Mis veel tähelepanuväärsem – väga südantsoojendav on kunagisi pruutpaare võõrustada laeval pulma aastapäevade korraldamisel.
Korraldame pulmi kuni 200 külalisele. Me aitame luua Teie unistuste pulma!

Ärilõunad ja seminarid

ärilõunad ja seminarid Ühenda seminar ja ärilõuna koos suurepäraste vaadetega Tallinna vanalinna imelisele panoraamile. Laevareis Tallinna lahel pakub parimaid vaateid, mida saad oma külalistele pakkuda. Seminari korraldamine laeval on vastuvaidlematu argument, mis osalejad kohale toob. Meie laevad on varustatud kaasaegse konverentsitehnikaga ja teatristiilis mahutame kuni 80 osalejat.

Väljasõidud saartele, suvepäevade korraldamine

Ürituskorraldus saartel Tallinna lähedal on imelised väikesaared Naissaar, Aegna, Prangli. Suvepäevade korraldamine saarel loob Suure Seikluse atmosfääri, millest osalejad pajatavad suurepäraseid mälestusi veel aastate järel. Sündmus algab juba Tallinnas laevale asudes, reis liidab meeskonna ja hoiab seltskonna koos. Saaremiljöö on sobiv keskkond kompaktseks ürituskorralduseks, siin saab korraldada põnevaid ja erilisi aktiviteete, liikuda looduses ja pidada segamatult pidu.

Jõulupidu Tallinna lahel
Jõulukruiis hea meelelahutuse ja hea söögiga

Mida on meeskonnas kõige enam vaja? Kas tasub hoida kinni traditsioonidest ja korraldada jõulupidu nagu eelnevatel aastatel või tuleks teha midagi uut ja üllatavat, minna meeskonnaga merele? Raputada meeskond tardumusest lahti, mõelda rõõmsalt tulevikuplaanidele praeguses väljakutseid esitavas maailmas?
James Werts BandSunlines laevadel esinevad kuumad artistid ja meelelahutuseks on valitud erinevad eeskavad. Revüüteater, mustkunstishow, särtsakad tantsuansamblid.
Aurikul “Katharina” on kolm õdusat salongi mahutavusega 30, 40 ja 50 külalist, baar ja tantsupõrand. Banketivastuvõttudel on laeva mahutavus kuni 120 külalist. Laeval saab kombineerida väiksemaid gruppe erinevates salongides.

 

Ürituskorraldus laevadel

ürituste korraldamine merel UUS! 200 külalist: Peolaev m/s “Venus SL on uus täiendus Sunlines laevastikus. Ruumikas 3 tekiga laev, suurim peolaev Eestis. Avarad salongid annavad väga hea võimaluse erinevate pidustuste korraldamiseks – jõulupeod, pulmad, juubelid, vastuvõtud, tantsuõhtud. Laev mahutab 200 külalist pidudel ja banketivastuvõttudel, teatristiilis seminari saab korraldada 90 inimesele.
Vaata “Venus SL” pildigaleriid siin…

peoruumid 40/70 külalist: Klassikaline mootorjaht “Mojito” on luksusliku varustusega 30-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday.
Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, peatekil avar salong 40-le külalisele ning korrus kõrgemal asub “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab minigolfi turniire teha. Ideaalne sündmuskorraldus.
Kujutle ennast stiilse superjahi päikesetekil klaasikest mojitot nautimas!
Vaata “Mojito” pildigaleriid siin…

 

purjetamine tallinna lahel 14/25 külalist: Mootorpurjekas “Lulu” on 20-meetrine laev, mille siseruumides on peidus ka mõnus saun! Päevareisidel on kohti kuni 25-le, magamiskohti jagub 14-le ning lisaks kliimaseadmele on laev varustatud ka teleri, stereosüsteemi ja kööginurgaga. Avar tekipind on kaetud puiduga ning mõnusaks päikesevõtuks on olemas ka kott-toolid. “LuLu” alumisel tekil asuvad kajutid, vannitoad ja saun. Peatekilt leiab eest avara roolimaja koos suure laua, mõnusate diivanite ja kööginurgaga. Roolimaja kohal asub juhtimissild koos istepinkidega.
Vaata “Lulu” pildigaleriid siin…

 

katamaraan nordea 12/18 külalist: Katamaraan “Nordea” on kindlasti Eesti üks tuntumaid purjekaid ja tema pilte leiab nii mõnestki raamatust. Aastatel 2010-12 tegi purjekas oma kuulsa meeskonnaga tiiru ümber maakera. Meie oludes on tegu ideaalse laevaga, katamaraan ei lähe kreeni ja klaasid püsivad kenasti laual. Samuti saab tuule kaitseks alla lasta kokpitti varjavad seinad. Suurel tekipinnal on mõnus päikest võtta ja purjetamist nautida! Katamaraan “Nordea” sobib sündmuskorralduseks väiksematele seltskondadele kuni 18 külalist.

 

Merel on mõnus!

 

Vaata ürituskorraldus kohta lisaks:

• Juubelite ja sünnipäevade korraldamine …
• Pulmade korraldamine …
• Jõulupeod …
• Suvepäevad Naissaarel …
• Aegna saar …
• Sõidugraafik Tallinn-Naissaar …
• Naissaare laevaliiklus …
• Naissaare reisid …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Naissaare klassiekskursioonid ja koolireisid …
• Merematus …

Väljumised Tallinnas (kaardilink):
Lennusadam, kai nr. A3

REISIDE BRONEERIMISE ÜLDTINGIMUSED

Kvaliteetne ürituskorraldus – mõned soovitused

Kuidas korraldada selline kliendiüritus, millest oleks suur huvi osa võtta?

Planeerimine
Alusta sündmuskorraldusega niipea kui võimalik. Olgu see eraüritus või kliendiüritus, juubelisündmus või konverents, jõulupidu või suvepäevad. Suurte ürituste puhul alusta korraldamisega juba vähemalt 6 kuud enne toimumispäeva. Veidi väiksemad üritused vajavad alates 1 kuu pikkust küpsemisaega.

Asukoht
Iga uudne koht paneb rahva liikuma. Laev tekitab alati elevust.

Sisu
Kliendiüritus ei saa olla puhtalt fun. Alati peab olema sisu. Kaasa üritusele olulisi koostööpartnereid, kogemust rikastavad partnerid teistest riikidest.

Heategevusüritus
Inimestele meeldib head teha. Oluline on valida heategevussuund nii, et see oleks hingelähedane ja läheks kokku Sinu, klientide ja töötajate väärtushinnangutega.

VIP-üritus
Osalemine VIP üritusel kõnetab kõiki. Alati ei pea lendama võtmeklientidega teisele poole maakera. Eestis on võimalusi täpselt nii palju kui sina ja su ürituste korralduse partner suudate mõelda.

Kutse
Raba inimesi juba esimesest sammust. Sinu külaline reageerib kutsele, mis teistest eristub. Kutse nimel tasub pingutada!

Ära puhka peale üritust!
Peale sündmust puhkusele minna on suur viga. Kui sündmus on läbi, saada laiali tänusõnumid oma külalistele: täna neid, et nad kohale tulid. Jaga oma külalistega fotosid ja muljeid üritusest. Jaga rõõmu nii külalistega kui partneritega, kes aitasid teid ürituse korraldamise teekonnal!

Näita end online’is
Üritused on hea viis, kuidas end sotsiaalmeedias esile tuua. Loo enda ürituse jaoks eriline hashtag, et huvilised saaksid teie sündmusega seonduvale kiiremini ligi. See eristab sinu üritust ka teiste omast tuhandede fotode ja postituste seast sotsiaalmeedia-meres. Julgusta ka oma külalisi kasutama seda hashtagi ja postitusi jagama nii Twitter-is kui Instagram-is. Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Sama kehtib ka foto kohta. Lisades sündmusest fotosid sotsiaalmeediasse saavad ka vaatajad ja jälgijad osa suurepärasest sündmusest mille korraldasite.