jõulupidu tallinnas

Luba endale üks väga eriline Jõulupidu lummavate vaadetega öistele Tallinna tornikiivritele!


James Werts BandAurikul “Katharina” on kolm õdusat salongi mahutavusega 30, 40 ja 50 külalist, baar ja tantsupõrand. Banketivastuvõttudel on laeva mahutavus kuni 150 külalist.
Vaata laeva ruumidest pilte siin: pildigalerii

Laevasõit Tallinna lahel kulgeb mööda rannajoont lummavate vaadetega Vanalinna tornidele ja linnapanoraamile marsruudil Lennusadam, Patarei vangla, Kalarand, Linnahall, Vanasadam, Pirita, Katariina kai, Paljassaar, Hundipea, Miinisadam, Noblessner, Lennusadam. Sadamakoht on Lennusadamas, seal on mugav juurdepääs ja autoparklad.
 

Lauri Liiv Jõulukruiiside fiilingut loob kuldajastu muusikaline show swingi, souli ja bluesirütmis Frank Sinatra ja Marilyn Monroe klassikaliste tantsuhittidega vana auriku noorusaegadest. Igal õhtul esinevad parimad artistid, laevaemand on koostanud rikkaliku jõulumenüü. Jõulukruiisid algavad novembri teisel poolel ja kestavad kuni jaanuari alguseni.

Helista juba täna ja küsi pakkumist tel. 50 32 321, e-mail info@sunlines.eu

Väljumised: (kaardilink) Lennusadam, Sunlines kai nr. A3

KASULIKKE NÕUANDEID JÕULUPEO KORRALDAMISEKS

Jõulupidu on mõistlik investeering vaid siis, kui kõik on hoolega läbi mõeldud

Alusta peo korraldamist inimestele mõtlemisest. Millises vanuses ja mis soost on töötajad, mis keeles suheldakse? Kas nad eelistavad aktiivsemat või rahulikumat tegevust? Kas nad töötavad sise- või välistingimustes? Välitöödel olevad inimesed eelistavad sageli metsas matkamise asemel midagi mugavat ja sooja, samas kui nn kontorirotid võivad tunda rõõmu ühise väliseikluse üle. Osa naisi võib olla õnnelik võimaluse üle kanda pidulikku kleiti, teistes tekitab see frustratsiooni, kuna nõuab ootamatut osturetke või kulutust. Jõulupeo teema ei peaks tulema kõikidele täieliku üllatusena – rääkige inimestega oma ideedest.

Mida on meeskonnas praegu kõige enam vaja? Kas tasub hoida kinni traditsioonidest ja korraldada jõulupidu nagu eelnevatel aastatel või tuleks teha midagi uut ja üllatavat, minna meeskonnaga merele? Raputada meeskond tardumusest lahti, mõelda adrenaliini tekitavatele tegevustele ja arendada meeskonnatööd? Kas viimasel ajal on tulnud palju uusi töötajaid, kel on raskusi organisatsiooni sulandumisega? Kas firmas on olnud rasked ajad ja töötajad tahavad lihtsalt ilma liigse programmita auru välja lasta? Kas pidu peab sobima ka peredele/lastele? Kui eesmärk on paigas, saab hakata mõtlema ideedele. Kui idee on valitud, siis tuleb üle vaadata eelarve, sõltuvad ju valikud ka sellest. Samas võiks eelarvet vaadata alles siis, kui vajadused on kaardistatud.

Mõtteid eelarve kokkuhoiuks

Unusta kingitused, kuid paku meeldejäävat elamust!
Rõhu eelkõige tegevusele ja paku lihtsat, kuid kvaliteetset sööki. Alkoholi võid pakkuda ka raha eest.
Kui korraldad jõulupeo töötajatele koos kaaslastega, võid kaaslaste eest küsida sümboolset osavõtutasu.