Ürituste korraldamise ja peoruumide rendi kohta küsi pakkumist laevakontorist info@sunlines.eu

Ilmselt parima vaatega restoran ja ürituste korraldamise peoruumid Tallinnas

Meie erineva iseloomuga laevad on suurepärane koht ürituste korraldamiseks, mis jäävad külalistele positiivselt meelde, loovad vahetut emotsiooni ja pakuvad eredaid hetki.

Märksõnad

Firmaüritused, Infoüritused, Pressiüritused, Konverentsid
Koolitused ja seminarid, Infopäevad
Kliendiüritused, Ettevõtte sünnipäevad
Suvepäevad, Jõulupeod ja uusaastapeod
Peoruumid, konverentiruumid

Juubelid, sünnipäevad ja aastapäevad
Pulmad
Stiilipeod
Lõpupeod
Meelelahutusüritused

Laevasõit Tallinna lahel on suunatud Vanalinna tornide ja linnapanoraami eksponeerimisele. Reis järgib rannajoont marsruudil Lennusadam, Patarei vangla, Kalarand, Linnahall, Vanasadam, Pirita, Katariina kai, Paljassaar, Hundipea, Miinisadam, Noblessner, Lennusadam.
Tallinna lähel asub kaunis Naissaar, mis on ideaalne paik ürituste ja suvepäevade korradamiseks.

Lähteinformatsioon

Grupi suurus:
Peolaev Venus max 200 inimest, mugav 150-170 in.
Mootorjaht Mojito max 90 inimest, mugav 50 in.

Tegevused ja teenused

pidulik lõuna- ja õhtukruiis, banketivastuvõtt, ilusa vaatega restoran, jõulupidu, pulmad, juubelid, sünnipäevad, tuhamatused, mereajaloo ekskursioon, seminariruumid, esitlustehnika, helivõimendus, toitlustamine

Toitlustamine

Pakume oma laevadel kõrgetasemelist ja rikkaliku valikuga bufee menüüd. Soovi korral käelt- või lauateenindus. Oma kaasavõetud totlustus on lubatud, lisandub korgi- ja koristustasu.

Meelelahutus

Meil on pakkuda palju erinevaid muusikuid ja artiste. Hinnad sõltuvad artisti honoraripunktist.

Elekter: 220V
WIFI: EI

—————-

Firmaüritus on suurepärane võimalus veeta aega mitteametlikus vestluses kolleegidega. Hea pidupäeva eesmärgiks on liita ettevõtte töökollektiivi või organisatsiooni selleks, et saavutada suurem tootlikkus tulevikus.
Inimese kõige võimsamaks mõjutajaks on isiklik kontakt. Hetked, mil inimesed kohtuvad, on hindamatu väärtusega. Määravaks võib osutuda iga detail, mistõttu tuleb need hoolikalt ja metoodiliselt projekteerida. Meie meeskond aitab teil korraldada järgmise kliendiürituse, juubeli, jõulupeo, suvepäeva, promotsioonilahenduse, kohtumise või konverentsi.

Peoruumid laeval imelise merevaatega on teistsugune ja meeldejääv koht, mis tekitab igas kollektiivis aeg-ajalt nii vajalikku mitteformaalset ja sõbralikku õhkkonda. Sageli on korporatiivne pidu suures ettevõttes ainus võimalus töötajatel õppida üksteist tundma. See aitab noorematel töötajatel kiiremini liituda meeskonnaga.

Iga firma ajalugu koosneb argipäevast. Kuid praktika näitab, et just pidupäevad on kõige meeldejäävamad, sest tänu positiivsetele emotsioonidele ja kogemustele annavad võimaluse näidata meeskonna ühtsust ning solidaarsust. Pole saladus, et ettevõtte pidusid ja tähtpäevi kasutatakse edukalt selleks, et luua suhteid klientide ja potentsiaalsete partneritega.

Eriline peoruum on see, mis paistab silma halli argipäeva taustal. See on midagi säravat, pilkupüüdvat, see on sündmus, mis peaks olema meeldejääv. Pakume kõikvõimalikke stsenaariume, kujundust, peo pikkust — kõike vastavalt Teie maitsele ja vajadustele.

Tänapäeva infoühiskonnas veedame palju aega koosolekutel, seminaridel, töötubades ja konverentsidel. Korraldamaks üritusi, milles osalemine ei kujuneks lihtsalt aja ja ressursside raiskamiseks, on oluline teadlik ja eesmärgile suunatud tegevus nii ürituse planeerimis- kui ka korraldusetapis.

On oluline, et iga üritus looks vahetut emotsiooni ja pakuks eredaid hetki. Hoole ja pühendumusega korraldame sisukaid konverentse, rahvusvahelisi meediasündmusi, meeldejäävaid meeskonnaüritusi, sportlikke ettevõtmisi, isiklikke tähtpäevi ja muud tähistamist väärivat.