Päev merel on parem
kui parim päev maa peal!

Meie erineva iseloomuga klassikalised laeva sobivad ürituste korraldamiseks imelise linnavaatega Tallinna lahel, fantastilises Naissaare varemetemaailmas või väljasõitudeks Keri ja Prangli saartele.

Sünnipäevade ja juubelite korraldamine Juubelid ja sünnipäevad
Pidu laeval tekitab külalistes elevust ja ootusi. Tavapärasest erinev keskkond, privaatne peoruum. Head söögid koos hea vaatega, tantsusaal ja päikesetekk ning mõnusad muusikud, kes meeleolu loovad. Ja pane tähele – külalised ei saa hilineda ega varem minema hiilida. Korralda järgmine pidu laeval! Pidu on see, mis paistab silma halli argipäeva taustal. See on midagi säravat, pilkupüüdvat, see on sündmus, mida oodatakse pikisilmi.

 
 

Laevasõit Tallinna lahel on suunatud Vanalinna tornide ja linnapanoraami eksponeerimisele. Reis järgib rannajoont marsruudil Lennusadam, Patarei vangla, Kalarand, Linnahall, Vanasadam, Pirita, Katariina kai, Paljassaar, Hundipea, Miinisadam, Noblessner, Lennusadam.
Tallinna lähel asub kaunis Naissaar, mis on ideaalne paik ürituste ja suvepäevade korradamiseks.
 
 
ürituste korraldamine merel 200 külalist: m/s “Venus” on uus täiendus Sunlines laevastikus. Ruumikas 3 tekiga laev, suurte salongidega. Avarad salongid annavad väga hea võimaluse erinevate pidustuste korraldamiseks – pulmad, juubelid, vastuvõtud, tantsuõhtud. Laev mahutab 200 külalist banketivastuvõttudel, teatristiilis seminari saab korraldada 90 inimesele.
Vaata “Venus” pildigaleriid siin…
 
 

pidu Moijtol 40/100 külalist: Klassikaline mootorjaht “Mojito” on luksusliku varustusega 30-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday
Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, peatekil avar salong 40-le külalisele ning korrus kõrgemal asuv “sundeck” mahutab 70-100 peokülalist.
Kujutle ennast stiilse superjahi päikesetekil klaasikest mojitot nautimas!
Vaata “Mojito” pildigaleriid siin…

 

Toitlustamine:
Pakume oma laevadel kõrgetasemelist ja rikkaliku valikuga bufee menüüd. Soovi korral käelt- või lauateenindus. Oma kaasavõetud totlustus on lubatud, lisandub korgi- ja koristustasu.

Meelelahutus:
Meil on pakkuda palju erinevaid muusikuid ja artiste. Hinnad sõltuvad artisti honoraripunktist.

Sünnipäevade, juubelite ja tähtpäevade korraldamine

Juubel või sünnipäev on see üks päev aastas, mil kogu tähelepanu kuulub eranditult tähtpäevalisele. Ühtlasi on see ka päev, mil seesama sünnipäevalaps vaevleb oma sünnipäeva korraldamise käes ja muretseb, et külalised oleksid rahul, pidu meeleolukas ja meeldejääv.
Eesti Vabariik on ületanud 100 aasta juubeli künnise ning paljud firmad on saanud täiskasvanuks. Äripäeva Infopanga andmetel lõpetab esimese 3 aasta jooksul 80% alustavatest ettevõtetest tegevuse. Seega on iga firma sünnipäev märkimisväärne sündmus, mis vajab tähistamist! Mida firma sünnipäeval teha? Kellele pidu korraldada? Kolleegidele, klientidele ja/või koostööpartneritele? Seda teab ja tunnetab iga firma ise.
Alusta peo korraldamist oma inimestele mõtlemisest! Millises vanuses, mis soost, mis keeles suheldakse? Kas nad eelistavad aktiivsemat või rahulikumat tegevust? Kas nad töötavad sise- või välistingimustes? Sageli välitöödel olevad inimesed eelistavad metsas matkamise asemel enamasti midagi mugavat ja sooja. Ning kontorirotid võivad tunda rõõmu ühise väliseikluse üle. Paljud naised võivad olla õnnelikud võimaluse üle kanda pidulikku kleiti.

Peo eesmärk

Kas hoida kinni traditsioonidest ja korraldada pidu nagu eelnevatel aastatel? Teha midagi uut ja üllatavat, minna teatrisse või kontserdile? Raputada inimesed tardumusest lahti, mõelda adrenaliini tekitavatele tegevustele? Kas pidu peab sobima ka peredele/lastele? Sestap tasub pidu planeerides mõelda külalistele: millised on nende huvid ja mida neile meeldiks koos teha ning mis üllataks.

Loomulikult sõltuvad valikud eelarvest

Kuid eelarvet võiks vaadata alles siis, kui vajadused on kaardistatud. Eelarve suurust saab reguleerida tegevusi valides või osalejatega kulusid jagades. Ei pea olema kinni eelarvamuses, et peo korraldaja peab kõik kulud katma ja kutsutud omakorda pead vaevama, mida kinkida. Heaks, töötavaks lahenduseks on see, kui külalistele anda teada, et kingituse asemel on oodatud oma kulude katmine. Ja mälestuseks jääb ühine ettevõtmine.
Lisaks võid pakkuda alkoholi tasu eest, kuid tervitusnaps võiks siiski olla tasuta.

Pidupäev on see, mis paistab silma halli argipäeva taustal. See on midagi säravat, pilkupüüdvat, see on sündmus, mis peaks olema meeldejääv. Lõppude lõpuks on see sündmus, mida oodatakse pikisilmi, kannatamatult. Pakume kõikvõimalikke stsenaariume, kujundust, peo pikkust — kõike vastavalt Teie maitsele ja vajadustele.
On oluline, et iga üritus looks vahetut emotsiooni ja pakuks eredaid hetki.

Ideede puudust nimetasid Pidupäeva portaalile vastanud raha kõrval olulisema takistusena, miks kulgevad tähtpäevade auks korraldatud peod traditsiooniliselt söök-jook liinil. Kindlasti on tore vahel ka niisama istuda, süüa-juua ja juttu ajada. Kuid küsitlusele vastanud tõdesid, et mõnikord tahaks midagi põnevamat-üllatavamat.

Mine kuskile, kuhu sa oled alati tahtnud minna. Kas sul on mõni koht, kuhu sa oled alati tahtnud minna ja kuhu mõni su sõber oleks nõus kaasa tulema? Tee seda ja kutsu ka teised sõbrad. See on suurepärane viis näidata ka oma kaugemalseisvatele sõpradele-tuttavatele, kes Sa tegelikult oled. Ei pea mõtlema, kas mõni inimene kardab merd.

Suuna tähelepanu toredale ühistegevusele.
Korralda teemapidu või stiilipidu. Vali välja mõni film või ajastu, mida kõik külalised peavad riietust valides järgima. Kindlasti meeldejääv ja lõbus viis, kuidas sünnipäeva tähistada.

20 küsimust, millele tasub enne peo planeerimist vastata

Sünnipäevade ja juubelite korraldamine

Mis on ürituse eesmärk?

Kes on oodatud külalised? Miks?
Kui palju inimesi tahad kutsuda?
Kui palju peaks tulema kohale?
Milline eelarve sul on?
Millised kuupäevad sobivad?
Millised ideed on sisu osas?
Millised on 3 võtmesõna, mida sa selle üritusega tahad öelda?
Kui kaua üritus kestab?
Milline on ürituse stiil?
Kes sõna võtavad?
Kes pidulisi lõbustavad? Millist muusikat ja kes mängib?
Kas on vaja majutus?
Kus pidu toimub?
Kas kõik on turvaline?
Mis üritust veel positiivselt mõjutab? Mis mõjutab negatiivselt? Kas ilm on mõjutaja?
Milline on tagavaraplaan, kui midagi läheb valesti?
Kas sellist üritust on tehtud ka varem?
Milline on olnud tagasiside varasematelt üritustelt?
Mis juhtub, kui sa ei tee seda üritust?
Viimane küsimus ei ole nali, vaid sellest selgub tegelikult see, kas sul ikka on vaja seda sündmust sellisel ajal ja sellisel kujul korraldada:-)

Märksõnad
Juubelid, sünnipäevad ja aastapäevad
Ettevõtte sünnipäevad
Pulmad
Stiilipeod
Lõpupeod
Peoruumid

Märksõnad – tegevused ja teenused:
Sünnipäevade ja juubelite korraldamine, pidulik lõuna- ja õhtukruiis, banketivastuvõtt, ilusa vaatega restoran, jõulupidu, pulmad, juubelid, sünnipäevad,
meelelahutus, õhtujuht, helitehnika, toitlustamine

Vaata sündmuskorralduse kohta lisaks:

• Suvepäevad Naissaarel …
• Pulmade korraldamine …

Väljumised Tallinnas (kaardilink):
Lennusadam, kai nr. A3