suvepäevad Naissaarel Suvepäevad Naissaarel – see on suvi, meri, puutumatud liivarannad ja loodus vaid kiviviske kaugusel Tallinnast. Naissaar on oma looduskauni asukoha ja privaatsuse koostoimel olnud juba palju aastaid puhkajate ja suvepäevade pidamise lemmikpaigaks.

Tule puhka ja seikle Naissaarel kogu meeskonna ning peredega. Suvepäevad Naissaarel on vaieldamatult meeldejäävaim kingitus ja suvine mälestus, mida ettevõte oma meeskonnale pakkuda saab.

Nargen Festivali etendused

Etendusereis sobib seltskondliku elamuspäeva korraldamiseks. Sõida Naissaarele hommikul, uudista kolossaalseid Peeter Suure merekindluse varemeid ja naudi vaadet tuletorni tipust. Vaata etendusereiside kohta lähemalt siin…

Suvepäevade ja ürituste korraldamine Naissaarel

Naissaar on sobiv ürituste korraldamiseks nii suurtele korporatiivgruppidele kui väikestele sõpruskondadele. Naissaar asub ainult 1-tunnise laevasõidu kaugusel Tallinna kesklinnast ja üheaegselt saame Naissaarele toimetada 400 külalist. Toitlustusvõimekus on Naissaarel kuni 400 külalisele. Öömaja saab korraldada kuni 200 külalisele.
Väikesed grupid ja pered saab mugavalt majutada neljastes tubades.

Meeldejääv üritus parimate töökaaslastega Naissaarel – Eestimaa paradiisisaarel. Suvepäevad Naissaarel on elamus, millest räägitakse veel kaua. Päike, meri, kaunid liivarannad – üks parimaid kooslusi lõõgastumiseks ning ajatute hetkede nautimiseks.

Suvepäevad Naissaarel

Pakume suvepäevade korraldamise täisteenust alates transpordist Naissaarele ja lõpetades erinevate aktiivsete tegevuste korraldamisega saarel. Transport, majutus, toitlustus, aktiivne tegevus – jätke see kõik meie hoolde.

Meil on loominguline, paindlik ja hea fantaasiaga meeskond. Oleme ettevõtete suvepäevi ja üritusi korraldanud aastaid ning teeme koostööd oma ala asjatundjatega. Teeme koostööd erinevate ansamblite, peojuhtide ja diskoritega. Ürituse programm ja toiduvalik sõltub teie soovidest, täiuslikud lahendused jäävad meie hooleks.

Reis Naissaarele algab laevasõiduga, mis on kindlasti omaette kogemus. Kõige vajaliku eest laeval hoolitsevad meie lõbusad madrused, kokad, laulu- ja pillimehed. Naissaare uudistamiseks on meil pakkuda veoautoga ekskursioon, rattaretk või orienteerumine Naissaare matkaradadel. Veoauto safari-ekskursioon annab ülevaate Naissaare ajaloost ja viib põnevamatesse kohtadesse. Rattaretk sobib hästi seminari jätkuna, seikluskoolituse etapina või omaette ettevõtmisena.

Naissaare laevaliiklus …
Naissaare majutus …

Ühepäevased suvepäevad Naissaarel

Naissaare looduspargi matkarajad viivad külastaja läbi mitme kultuuriliselt ja ajalooliselt väärtusliku soo, teiste hulgas Kunila soo ja Kullkrooni soo, mis on määratud Eesti ürglooduse objektide nimekirja.

Korralda suvepäevad Naissaarel ning Sunlines’i meeskond aitab sind Naissaarele ja tagasi. Aitame teha suvepäevad mõnusaks ja meeldejäävaks.

Suvepäevad Naissaarel koos Nargen Festivali etendusega

Sündmuse korraldamine sobib nii väiksematele kui ka ja suurematele seltskondadele 10 – 200 külalist. Paketid koostame vastavalt huvile – ühe- või kahepäevane üritus koos majutusega Naissaarel, erinevad aktiviteedid, ekskursioonid ja toitlustus.
Naissaarel tegevusi jagub: ekskursioonid sõjaväeauto-safariga, ekskursioon maalilistesse Peeter Suure Merekindluse varemetesse ja kindluse käikudesse, külastuskäik Naissaare tuletorni, rongisõit taasavatud kitsarööpmelisel Naissaare raudteel, retk meremiinide lattu, rohke maasikate ja mustikate söömine ning peesitamine ilusal ja puutumatul Hülkari otsa liivadüünidel.

Transport Naissaarele:

Tallinnast Naissaarele ülesõidu kestus ca 1 tund, Naissaare laevaühendust teenindavad erinevad laevad mahutavusega 200 – 12 in.

Tegevused ja teenused Naissaarel:

ekskursioon, sõjaväeauto safari, jalgrattamatk, loodusmatk, orienteerumine, fotojaht, kalastamine, pallimängud, veeatraktsioonid ja -mängud, discgolf, kontsert, seminariruumid, toitlustamine

Vaatamisväärsused:

Naissaare rong, Tuletorn, Peeter Suure merekindlus, Rootsi-Mihkli kirik, Omari küün, meremiinide ladu

Majutus Naissaarel:

Majutusvõimalused Naissaare Külalistemajas kuni 200 kohta, Naissaare Puhkekeskuses kuni 50 kohta, lisaks erinevad väiksemad kodumajutused kokku kuni 20 kohta

Toitlustamine ja kohvikud:

Naissaare Külalistemaja teenindab gruppe kuni 300 in., Puhkekeskuse avalik kohvik võtab vastu gruppe kuni 50 in., Männiku küla Rähnipesas saab teha grillipidu grupile kuni 150 in. Väikestele gruppidele sobivad RMK lõkkeplatsid koos katusealustega.
Poodi Naissaarel ei ole.

Transport Naissaarel:

Gruppide transport Naissaarel on korraldatud sõjaväeautoga. Lisaks on võimalik Naissaarel rentida jalgrattaid. Kui soovid Naissaart avastada oma jalgrattaga, võta jalgratas kaasa.

Tähelepanu: Elektri ja mobiililevi saadavus on Naissaarel puudulik

—————-

Väljumised Tallinnast:

Lennusadam, Sunlines kai nr. A3 (kaardilink)

Vaata Naissaare kohta lisaks:

• Sõidugraafik Tallinn-Naissaar …
• Naissaare laevaliiklus …
• Naissaare reisid …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Naissaare klassiekskursioonid ja koolireisid …
• Meeskonnamängud Naissaarel …

Kuidas alustada suvepäevade planeerimist?

Suvepäevade korraldamine on kujunenud paljudes ettevõtetes tööelu normaalseks osaks. Selle ürituse korraldamist oodatakse niisama kindlalt, kui jõulupidu ja igakuist palgapäeva. Et toimunud suvepäevi ka hiljem ettevõttes hea sõnaga meenutataks, vajavad need korralikku ettevalmistust.

Ürituse korraldamiseks on oluline koht, kus suvepäevi korraldada ja tegevused ning mängud, millega osalejaid üllatada. Naissaare teeb eriliseks asukoht, sest just oma looduskauni asukoha ja privaatsuse koostoimel on see koht olnud juba palju aastaid ürituste ja suvepäevade pidamise lemmikpaigaks.

NAISSAAR

Naissaar on Põhja-Eesti suurim, 18km2 metsaga kaetud saar Soome lahes, 10 km Tallinnast põhja pool. Iidsetel laevateedel paikneva saare vanem ajalugu põimub legendide ja pärimustega.
Bremeni piiskop Adam kirjutas 1075 aastal saarest nimega Naiste Maa, Terra Feminarum, sealsetest amatsoonidest ja tüdrukutest, kes olnud kauneimad kogu maailmas. Taani 1250.a. meresõidukirjelduses tähistas Narigethi saar kitsaimat kohta Soome lahe laevateedel. Saart peeti nii oluliseks meremärgiks, et Taani kuningas Erik Menved seal 1297 metsa raiumise keelas.
Naissaare püsiasustusest on teateid alates 15.sajandist. Siin kogunes Läänemere idapoolseim eesti-rootsi kogukond. Aegade jooksul on saareelanike põhitegevus olnud seotud ikka merega.
Soodne asukoht Tallinna väravas ja tähtsate laevateede vahel andis alates 1470.aastastpaljudele saarlastele võimaluse lootsimisega leiba teenida.Viimase 300 aasta jooksul on erinevad valitsused kord Naissaare ida-, kord lääneküljele kindlustusi rajanud ja kaitserajatistele jalgu jäänud kalurikülade elanikud on pidanud lahkuma. 1732 aastal alustasid Tsaari-venemaa kaitsejõud saarel Tähtkantsi ehitamist ja külarahvas evakueeriti. 1914 aasta suvel pidi elanikud 24 tunni jooksul saarelt lahkuma. Tsaaririik maksis kompensatsiooni ja paljud ostsid endale linnas majad. Eesti Vabariigi ajal olid kalurite ja mereväelaste suhted sõbralikud. 1934 olid Naissaare 450 inimesest umbes 200 sõjaväelased. 1940 okupeerisid Nõukogude väed saare ja kalurid pidid kümnepäevase etteteatamisajaga 19.juuliks saarelt lahkuma. Saksa okupatsiooni ajal tulid paljud tagasi. 1943-44 lahkusid Punaarmee lähenedes saarelt kõik elanikud. Naissaar jäi 50 aastaks suletud sõjaväepiirkonnaks. Vene sõjaväelased lahkusid saarelt 1994 suvel.
Naissaar
Tänapäeval on Naissaar eelkõige tuntud ilusate liivarandade, matkaradade, militaarpärandi ja suvel toimuva Nargenfestivali järgi. Saare ida- ja lõunarannikul on puhta liiva ning looduslike rannaroosidega rannad. Enamik saarest on kaetud metsaga, kus juulis saad noppida värskeid mustikaid, augustis-septembris aga pohli. Kogu saar on looduskaitse all. Matkasõpradele on Naissaarel kolm 10–13 km pikkust matkarada: Militaarrada, Kultuurirada ja Loodusrada, kõik viitadega tähistatud. Jalgsimatka asemel võib tellida hoopis giidiga
ekskursiooni jalgrattal, nõukogudeaegses kastiautos või maasturil.
Omari küün on igal suvel traditsioonilise Nargenfestivali toimumispaik ja rõõmustab publikut teatrite ja kontsertidega pea igal suvisel nädalavahetusel. Nargenfestivali looja on dirigent Tõnu Kaljuste, tänu kellele on Naissaarest saanud omamoodi kultuurisaar.
Regulaarne laevaühendus Naissaarega toimub mai lõpust septembri keskpaigani. Naissaare laevaliin väljub Lennusadamast. Sadama lähedal on telkimisala, ööbimisvõimalusi leiab sadama lähistelt Naissaare turismi- ja puhkekeskuses ning Männiku külas asuvas Naissaare külalistemajas.

Miks suvepäevad Naissaarel?

Vaieldamatult parim ja meeldejäävaim kingitus, mida üks ettevõte oma meeskonnale lubada võib! Naissaar on oma looduskauni asukoha ja privaatsuse koostoimel olnud juba palju aastaid puhkajate ja suvepäevade pidamise lemmikpaigaks.
Tule üksi, koos pere või sõpradega ja matka Naissaare põnevatel matkaradadel ning lõõgastu ilusal rannajoonel päikeseloojangus.
Meeldejääv üritus parimate töökaaslastega Naissaarel – Eestimaa paradiisisaarel. Suvepäevad saarel on elamus millest räägitakse veel kaua. Päike, meri, kaunid liivarannad- üks parimaid kooslusi lõõgastumiseks ning ajatute hetkede nautimiseks!
Pakume täisteenust- transporti, majutust, toitlustust ja aktiivset tegevust suvepäevade ja ürituste korraldamisel.