ärilõunad ja seminarid Seminarid ja ärilõunad
Ühenda seminar ja ärilõuna koos suurepäraste vaadetega Tallinna vanalinna imelisele panoraamile. Laevareis Tallinna lahel pakub parimaid vaateid, mida saad oma külalistele pakkuda. Seminari korraldamine laeval on vastuvaidlematu argument, mis osalejad kohale toob.
Meie laevad on varustatud kaasaegse konverentsitehnikaga (helivõimandus, LCD ekraan, WIFI). Teatristiilis mahutame kuni 80 osalejat. Banketivastuvõttudel võõrustame kuni 200 külalist.
Meie cateringi meeskond hoolitseb kohvipauside ja korraliku lõuna- või õhtusöögi eest. Suvisel ajal on lisaks avatud ka ülemise päikeseteki kokteilibaar värskendavate jookide ja jäätistega (mis on muidugi ahvatlus seminaritööst kõrvale hiilida!), talvisel ajal mahuvad kõik külalised soojadesse sisesalongidesse.
 
 
pidu ja sündmuskorraldus Tallinna lahel Tähtpäevad
Pidu laeval tekitab külalistes elevust ja ootusi. Tavapärasest erinev keskkond, privaatne peoruum. Head söögid koos hea vaatega, tantsusaal ja päikesetekk ning mõnusad muusikud, kes meeleolu loovad. Ja pane tähele – külalised ei saa hilineda ega varem minema hiilida. Korralda järgmine pidu laeval! Hästi kavandatud ja ellu viidud üritus tekitab igas kollektiivis aeg-ajalt nii vajalikku mitteformaalset ja sõbralikku õhkkonda. Pidu on see, mis paistab silma halli argipäeva taustal. See on midagi säravat, pilkupüüdvat, see on sündmus, mida oodatakse pikisilmi.
 
 
 
sündmuskorraldus saartel Väljasõidud saartele, suvepäevade korraldamine
Tallinna lähedal on imelised väikesaared Naissaar, Aegna, Prangli. Suvepäevade korraldamine saarel loob Suure Seikluse atmosfääri, millest osalejad pajatavad suurepäraseid mälestusi veel aastate järel. Sündmus algab juba Tallinnas laevale asudes, reis liidab meeskonna ja hoiab seltskonna koos. Saaremiljöö on sobiv sündmuskorraldus, siin saab korraldada põnevaid ja erilisi aktiviteete, liikuda looduses ja pidada segamatult pidu.
 
 

Sündmuskorraldus laevadel


ürituste korraldamine merel UUS! 200 külalist: m/s “Venus” on uus täiendus Sunlines laevastikus. Ruumikas 3 tekiga laev, suurte salongidega. Avarad salongid annavad väga hea võimaluse erinevate pidustuste korraldamiseks – pulmad, juubelid, vastuvõtud, tantsuõhtud. Laev mahutab 200 külalist banketivastuvõttudel, teatristiilis seminari saab korraldada 90 inimesele.
Vaata “Venus” pildigaleriid siin…
 
 
 
peoruumid 40/70 külalist: Klassikaline mootorjaht “Mojito” on luksusliku varustusega 30-meetrine ning 3-tekiline põneva ajalooga laev mille omanikeks on olnud prantsuse Elvis Presley ehk Johnny Hallyday.
Laeval on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, peatekil avar salong 40-le külalisele ning korrus kõrgemal asub “sundeck” mis on nii suur, et vabalt saab minigolfi turniire teha. Ideaalne sündmuskorraldus.
Kujutle ennast stiilse superjahi päikesetekil klaasikest mojitot nautimas!
Vaata “Mojito” pildigaleriid siin…

 

Ürituste korraldamine

• Firmaüritused, Infoüritused, Pressiüritused, Konverentsid
• Koolitused ja seminarid, Infopäevad
• Kliendiüritused, Ettevõtte sünnipäevad
• Suvepäevad, Jõulupeod ja uusaastapeod
• Juubelid, sünnipäevad ja aastapäevad
• Pulmad
• Stiilipeod
• Lõpupeod
• Meelelahutusüritused

Laevasõit Tallinna lahel on suunatud Vanalinna tornide ja linnapanoraami eksponeerimisele. Reis järgib rannajoont marsruudil Lennusadam, Patarei vangla, Kalarand, Linnahall, Vanasadam, Pirita, Katariina kai, Paljassaar, Hundipea, Miinisadam, Noblessner, Lennusadam.
Tallinna lähel asub kaunis Naissaar, mis on ideaalne paik ürituste ja suvepäevade korradamiseks.

Lähteinformatsioon:

Tegevused ja teenused:

Pidulik lõuna- ja õhtukruiis, banketivastuvõtt, ilusa vaatega restoran, jõulupidu, pulmad, juubelid, sünnipäevad, tuhamatused, mereajaloo ekskursioon, seminariruumid, esitlustehnika, helivõimendus, toitlustamine

Toitlustamine:

Pakume oma laevadel kõrgetasemelist ja rikkaliku valikuga bufee menüüd. Soovi korral käelt- või lauateenindus. Oma kaasavõetud totlustus on lubatud, lisandub korgi- ja koristustasu.

Meelelahutus:

Meil on pakkuda palju erinevaid muusikuid ja artiste. Hinnad sõltuvad artisti honoraripunktist.
Elekter: 220V

Firmaüritus

Firmaüritus on suurepärane võimalus veeta aega mitteametlikus vestluses kolleegidega. Hea pidupäeva eesmärgiks on liita ettevõtte töökollektiivi või organisatsiooni selleks, et saavutada suurem tootlikkus tulevikus.
Inimese kõige võimsamaks mõjutajaks on isiklik kontakt. Hetked, mil inimesed kohtuvad, on hindamatu väärtusega. Määravaks võib osutuda iga detail, mistõttu tuleb need hoolikalt ja metoodiliselt projekteerida. Meie meeskond aitab teil korraldada järgmise kliendiürituse, juubeli, jõulupeo, suvepäeva, promotsioonilahenduse, kohtumise või konverentsi.

Hästi kavandatud ja ellu viidud sündmus tekitab igas kollektiivis aeg-ajalt nii vajalikku mitteformaalset ja sõbralikku õhkkonda.

Sageli on korporatiivne pidu suures ettevõttes ainus võimalus töötajatel õppida üksteist tundma. See aitab noorematel töötajatel kiiremini liituda meeskonnaga.

Iga firma ajalugu koosneb argipäevast. Kuid praktika näitab, et just pidupäevad on kõige meeldejäävamad, sest tänu positiivsetele emotsioonidele ja kogemustele annavad võimaluse näidata meeskonna ühtsust ning solidaarsust. Ürituste korraldamine on oluline, et luua suhteid klientide ja potentsiaalsete pertneritega.

Pidupäev on see, mis paistab silma halli argipäeva taustal. See on midagi säravat, pilkupüüdvat, see on sündmus, mis peaks olema meeldejääv. Lõppude lõpuks on see sündmus, mida oodatakse pikisilmi, kannatamatult. Pakume kõikvõimalikke stsenaariume, kujundust, peo pikkust — kõike vastavalt Teie maitsele ja vajadustele.

Tänapäeva infoühiskonnas veedame palju aega koosolekutel, seminaridel, töötubades ja konverentsidel. Korraldamaks üritusi, milles osalemine ei kujuneks lihtsalt aja ja ressursside raiskamiseks, on oluline teadlik ja eesmärgile suunatud tegevus nii ürituse planeerimis- kui ka korraldusetapis.

Ürituste korraldamine

On oluline, et iga üritus looks vahetut emotsiooni ja pakuks eredaid hetki. Hoole ja pühendumusega korraldame sisukaid konverentse, rahvusvahelisi meediasündmusi, meeldejäävaid meeskonnaüritusi, sportlikke ettevõtmisi, isiklikke tähtpäevi ja muud tähistamist väärivat.

Väljumised Tallinnast:

Lennusadam, Sunlines kai nr. A3 (kaardilink)

Vaata Naissaare kohta lisaks:

• Sõidugraafik Tallinn-Naissaar …
• Naissaare laevaliiklus …
• Naissaare reisid …
• Naissaare majutus …
• Naissaare raudtee …
• Suvepäevad Naissaarel …